Від чого залежить успіх сайту?

Дата публікації
16.03.2015
Переглядів
1225

Компанія «Фенікс Індастрі» розкриває секрети успішності створюваних сайтів. Які чинники впливають на позитивний розвиток веб-проекту? На це питання Ви отримаєте відповідь у цій статті.

Розробка сайту в ідеальному випадку — це тривала багатоетапна робота. Програмісти далеко не відразу приступають до створення сайту. Перед початком «будівництва» веб-проекту відбувається детальне спілкування з клієнтом, проговорюється безліч нюансів, які можуть так чи інакше вплинути на успіх сайту в майбутньому. Часто виникає така ситуація, коли замовник хоче те, що не принесе йому доходів або іншого бажаного результату. Саме існування сайту не означає, що його будуть відвідувати, купувати на ньому товари або послуги.

У компанії «Фенікс Індастрі» працюють маркетологи, які знають, яким має бути сайт в залежності від напрямку в бізнесі. Маркетингові фахівці підберуть для будь-якого замовника індивідуальне безпрограшне рішення. Потім маркетингове проектування реалізується в дизайн, який малює професійний художник, що володіє багаторічним досвідом у веб-дизайні. Ретельно промальовується кожна сторінка, всі найдрібніші елементи сайту. В результаті замовнику презентується дизайн сайту з ідеально продуманою структурою, функціональністю, колірними рішеннями й багатьма іншими моментами, які в інших студіях ігнорують.

Після затвердження макети передаються верстальщикам і програмістам, які здатні оживити навіть найскладніші дизайни. В «Фенікс Індастрі» програмісти реалізовують будь-яку функціональність, яку тільки можуть придумати маркетологи або замовники. На всіх етапах створення сайту програмісти й верстальники безпосередньо взаємодіють з маркетологами, SEO-оптимізаторами та замовником.

У фіналі розробки замовник має сайт, повністю відповідний необхідному напрямку в бізнесі, з детально продуманою зручною структурою та функціональністю, приємним сучасним дизайном, який викликає довіру й захоплення, технічно грамотний, а також оптимізований за всіма поняттями SEO.

Але це також не всі складові успішного сайту. Надалі створений сайт повинен жити й розвиватися, наповнюватися новою актуальною унікальною інформацією. Ми досліджуємо всі веб-проекти, які розробляли давно або зовсім недавно, виявляємо проблеми й помилки в оптимізації, маркетингових стратегіях, експериментуємо зі структурами та дизайном, знаходимо ідеальні рішення для всіх тематик.

Студія «Фенікс Індастрі» розробляє не просто сайти, а професійні веб-рішення, які будуть ефективно працювати на Вас. Багато великих компаній України вже переконалися в цьому: радіо EuropaPlus, інтернет видання «ДніпроГлавное», мережа меблевих магазинів Decart, мережа магазинів прикрас «925» і багато інших. Якщо хочете, щоб Ваш бізнес переступив на новий рівень, телефонуйте за номером +38 (067) 243-76-88 для консультацій з розробки сайту.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: