Як вибрати доменне ім'я, вибираємо домен для сайту - слушні поради

Дата публікації
08.07.2016
Переглядів
1266

Відвідувач починає знайомство з Вашим сайтом саме з доменного імені. Воно в якійсь мірі уособлює компанію, дає їй первісну характеристику, створює перше враження у потенційного клієнта. Тому до вибору домену при створенні сайту потрібно підійти з особливою відповідальністю. Фахівці «Фенікс Індастрі» сформували кілька простих порад, які допоможуть Вам підібрати найкраще ім'я та легше вийти в топ пошукових систем.

Унікальність

Ви уявляєте власний бренд, який не повинні плутати ні з чим подібним. Створюючи унікальне ім'я, Ви допомагаєте аудиторії запам'ятати ресурс. Намагайтеся уникати назв, співзвучних з більш розкрученими брендами. Шкоди від цього більше, ніж користі.

Простота й лаконічність

Забудьте про поєднання букв, які важко вимовляються, тире, нижнє підкреслення, цифри, інші нестандартні символи. Чим коротше й голосніше буде ім'я, тим легше воно запам'ятовується і тим краще ранжується пошуковими системами. Можна привести багато прикладів, коли до скорочень вдавалися навіть найбільші компанії: vkontakte-vk, yandex-ya і т. д.

Регіональність домену

Пошуковики віддають перевагу доменам першого порядку з закінченням «.ua», «.com». Звертайте увагу на регіональність. Якщо Ваш бізнес хоча б у перспективі буде розвиватися на всю Україну й за кордон, для розкрутки сайту на інших доменах постаратися. Машина автоматично підбирає видачу на призначені для користувача запити, виходячи з регіону.

Доменів другого порядку краще уникати. Але якщо Ви займаєтеся, наприклад, виготовленням вікон у Дніпропетровську і не плануєте розширення, ім'я okoshko.dp.ua цілком підійде.

Ототожнення імені з діяльністю компанії

Читаючи доменне ім'я, потенційний клієнт повинен відразу розуміти, чим займається компанія. Неясність у цьому питанні вводить людину в оману, може загальмувати не тільки просування сайту, але й розвиток бізнесу, адже користувачі інтернету просто не знайдуть Ваш ресурс.

Дозволити собі домен, що не розкриває суті бізнесу, можуть тільки великі компанії з великим рекламним бюджетом, як ті ж Google і Yandex, OLX і т. д. Починати розкрутку в інтернеті варто з простого й зрозумілого імені, що відображає суть Вашого бізнесу.

Використання ключового слова

Пошукові роботи вище ранжують сайти, в назві яких є ключові слова. Як найпростіший приклад можна навести ресурси з працевлаштування, що містять в імені слова job, work. Використання ключа допомагає користувачеві краще запам'ятати сайт, а оптимізаторам — швидше вивести його в топ видачі пошукових систем.

Якщо зібрати всю викладену інформацію воєдино, то доменне ім'я має бути простим, лаконічним, відображати суть діяльності Вашої компанії, містити ключове слово, легко запам'ятовуватися і мати прив'язку до регіону, бажано в першому порядку доменів (.ua). Перевірити, які назви доступні, завжди можна через сервіс whois від будь-якого реєстратора.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: