В Google твердо вирішили «поховати» протокол http

Категорія
Блог студії
Дата публікації
07.10.2016
Переглядів
360

Про наміри компанії максимально убезпечити свій фірмовий браузер відомо давно. До кінця 2016 Chrome втратить підтримку Flash і буде «сприймати» тільки HTML5. Але, як виявилося, це не всі нововведення.

З перших місяців 2017 року Google почне боротьбу з сайтами, які використовують небезпечне http-з'єднання для передачі паролів та іншої конфіденційної інформації. В якості кращої альтернативи пошуковий гігант пропонує перейти на більш захищений протокол https.

Відмова буде проходити поступово. У Chrome версії 53 користувачі в режимі «Інкогніто» побачать червоний знак оклику з позначенням «Небезпечно», якщо браузер визначить передачу закритої інформації по http. Починаючи з 56 версії, Chrome буде виводити на екран повноцінне повідомлення в будь-якому режимі.

Новина не залишилася без коментарів з боку розробників браузера. Емілі Шехтер, наприклад, закликала всіх якомога швидше перейти на https. За словами фахівця, цей протокол відкриває великі можливості по роботі з онлайн-додатками, гарантує кращу продуктивність і стабільність, а також обходиться дешевше http.

Варто відзначити, що пошуковий гігант не самотній у своїй боротьбі. Та ж Apple зажадала від розробників мобільних додатків перейти на https до кінця року, пригрозивши санкціями, а головне дітище Цукенберга — соціальна мережа Facebook — використовує власний новий захищений протокол.

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери: