В Google твердо вирішили «поховати» протокол http

Дата публікації
07.10.2016
Переглядів
1125

Про наміри компанії максимально убезпечити свій фірмовий браузер відомо давно. До кінця 2016 Chrome втратить підтримку Flash і буде «сприймати» тільки HTML5. Але, як виявилося, це не всі нововведення.

З перших місяців 2017 року Google почне боротьбу з сайтами, які використовують небезпечне http-з'єднання для передачі паролів та іншої конфіденційної інформації. В якості кращої альтернативи пошуковий гігант пропонує перейти на більш захищений протокол https.

Відмова буде проходити поступово. У Chrome версії 53 користувачі в режимі «Інкогніто» побачать червоний знак оклику з позначенням «Небезпечно», якщо браузер визначить передачу закритої інформації по http. Починаючи з 56 версії, Chrome буде виводити на екран повноцінне повідомлення в будь-якому режимі.

Новина не залишилася без коментарів з боку розробників браузера. Емілі Шехтер, наприклад, закликала всіх якомога швидше перейти на https. За словами фахівця, цей протокол відкриває великі можливості по роботі з онлайн-додатками, гарантує кращу продуктивність і стабільність, а також обходиться дешевше http.

Варто відзначити, що пошуковий гігант не самотній у своїй боротьбі. Та ж Apple зажадала від розробників мобільних додатків перейти на https до кінця року, пригрозивши санкціями, а головне дітище Цукенберга — соціальна мережа Facebook — використовує власний новий захищений протокол.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: