Як поліпшити читаність текстів на сайті

Категорія
Cтатті
Дата публікації
03.05.2012
Переглядів
492

Тексти на веб-сайтах, які погано читаються, — це не найвдаліший спосіб залучення відвідувачів на сайт. Непридатні для читання шрифти, кольоровий текст ускладнюють зручність перегляду сайту. Можна виділити 5 основних правил правильного розміщення текстів на веб-сайті, зручних для читання.

Відформатуйте свій текст, використовуючи CSS

Стилі (CSS) — один з основних методів визначення стилю для всього Вашого сайту. Якщо Ви внесете зміни до файлу стилів, весь Ваш сайт буде оновлено.

Збільште шрифт

Визначте своїх потенційних клієнтів. Навіть якщо Ваші клієнти — це група підлітків, які шукають нові кеди, все одно необхідно використовувати більший шрифт. У той же час шрифт не повинен бути величезним, проте розмір Verdana 12px краще, ніж розмір 9px. Все повинно бути в міру й легко читатися.

Зробіть текст контрастним з його фоном

Чим більш контрастний текст, тим краще. Чорний на білому або білий на чорному — це приклади максимального контрасту, якого можна досягти.

Збільшення міжрядкового інтервалу

Використовуйте інтервали між рядками в CSS і визначте міжрядковий інтервал тексту, рівний 140% від висоти рядка.

Розбийте текст на шматки

Незалежно від того, наскільки Ви хороший автор, відвідувачі Вашого сайту не стануть читати нескінченні сторінки тексту. Розбийте текст на параграфи, використовуйте при цьому підзаголовки й марковані списки, щоб текст читався легко та без зусиль, а основна думка, яку Ви намагаєтеся донести в своєму тексті, не губилася в нескінченних символах.

І важливе правило — це перевірка правопису. Ніщо не дратує відвідувача більше на веб-сторінці, ніж помилки.

Зробити сайт з більш чітким змістом зовсім не складно. Це не займе багато часу. Але в підсумку винагородою для Вас будуть нові відвідувачі на Ваш сайт і, найголовніше, постійні клієнти Вашого сайту та Вашого бізнесу.

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери: