Запуск оновленого пошукового алгоритму Panda 4.0

Дата публікації
23.05.2014
Переглядів
352

Керівник Google з боротьби з веб-спамом Метт Каттс у своєму Твіттері повідомив про запуск нового пошукового алгоритму Panda 4.0 21-го травня 2014 року.

Новий алгоритм торкнеться видачі різних країн по-різному. Так, наприклад, в англомовній видачі він торкнеться близько 7,5% пошукових запитів.

Оновлений алгоритм Панда 4.0, за прогнозами фахівців, настільки вплине на видачу, що зміни помітять навіть постійні користувачі пошуку.

Незважаючи на те, що запуск алгоритму Panda 4.0 був анонсований на 21 травня цього року, значні зміни в пошуковій видачі вже спостерігалися 17 і 18 травня 2014 року.

Спочатку алгоритм «Панда» був спрямований на штучно згенерований контент на сайтах, а також на біржі контенту, проте потім в алгоритм були впроваджені суттєві зміни. На даний момент дію алгоритму направлено на поліпшення видачі в цілому та щоб уникнути накруток при просуванні сайту.

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: