Позиції сайту в Google з різних пристроїв

Адаптивний дизайн вплине на позиції в пошуку Google зі смартфонів

Категорія
Веб-новини
Дата публікації
07.04.2015
Переглядів
90

У продовження попередньої теми розповімо тепер про вплив на пошук зі смартфонів, планшетів і десктопних ПК алгоритму Google mobile-friendly. Поспішаємо порадувати власників багатьох сайтів, так як на сторінці twitter фахівців Google Webmasters опублікована інформація про те, що відсутність адаптивного дизайну вплине на позиції Вашого сайту в пошуку Google тільки і тільки на смартфонах. На планшетах, ноутбуках і десктопних моніторах все залишиться як і раніше.

Ми провели експеримент і ввели запит «розробка сайтів» на планшеті й смартфоні в пошук Google. На скріншотах нижче видно, що в пошуку зі смартфона напроти результату стоїть позначка «Для мобільних», у пошуку з планшета такі мітки відсутні. Це говорить про те, що алгоритм пошуку для мобільних пристроїв запрацює тільки на смартфонах.

Мобільний пошук Google

Пошук Google на планшеті

Так само хочемо нагадати, що в вузькоспеціалізованому пошуку Google News фільтр mobile-friendly не працюватиме. Сам же алгоритм запустять фахівці Google 21 квітня, тому радимо проаналізувати, яка частка відвідувачів на Вашому сайті — зі смартфонів або з інших пристроїв. Якщо Ваш інтернет-магазин або інший сайт потрапляє під категорію, в якій багато користувачів смартфонів, рекомендуємо зробити адаптивний дизайн. Провести аналіз трафіку можуть SEO-оптимізатори «Фенікс Індастрі», телефонуйте +380672437688.

Дизайнери та верстальники «Фенікс Індастрі» зроблять для Вашого сайту якісний адаптивний дизайн, завдяки чому Ви не загубите своїх користувачів з мобільних пристроїв.

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення