Адаптивний дизайн вплине на позиції в пошуку Google зі смартфонів

Дата публікації
07.04.2015
Переглядів
19237

У продовження попередньої теми розповімо тепер про вплив на пошук зі смартфонів, планшетів і десктопних ПК алгоритму Google mobile-friendly. Поспішаємо порадувати власників багатьох сайтів, так як на сторінці twitter фахівців Google Webmasters опублікована інформація про те, що відсутність адаптивного дизайну вплине на позиції Вашого сайту в пошуку Google тільки і тільки на смартфонах. На планшетах, ноутбуках і десктопних моніторах все залишиться як і раніше.

Ми провели експеримент і ввели запит «розробка сайтів» на планшеті й смартфоні в пошук Google. На скріншотах нижче видно, що в пошуку зі смартфона напроти результату стоїть позначка «Для мобільних», у пошуку з планшета такі мітки відсутні. Це говорить про те, що алгоритм пошуку для мобільних пристроїв запрацює тільки на смартфонах.

Мобільний пошук Google

Пошук Google на планшеті

Так само хочемо нагадати, що в вузькоспеціалізованому пошуку Google News фільтр mobile-friendly не працюватиме. Сам же алгоритм запустять фахівці Google 21 квітня, тому радимо проаналізувати, яка частка відвідувачів на Вашому сайті — зі смартфонів або з інших пристроїв. Якщо Ваш інтернет-магазин або інший сайт потрапляє під категорію, в якій багато користувачів смартфонів, рекомендуємо зробити адаптивний дизайн. Провести аналіз трафіку можуть SEO-оптимізатори «Фенікс Індастрі», телефонуйте +380672437688.

Дизайнери та верстальники «Фенікс Індастрі» зроблять для Вашого сайту якісний адаптивний дизайн, завдяки чому Ви не загубите своїх користувачів з мобільних пристроїв.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: