Google Analytics почне боротися зі спамерами-хакерами сайтів

Дата публікації
24.06.2016
Переглядів
20433

Система аналітики відвідуваності сайтів Google Analytics отримала нову цікаву функцію. Тепер власникові облікового запису, на який підключена Analytics, будуть приходити повідомлення в разі, якщо його сайт або сайти зламані спамерами. У сповіщенні вказується скомпрометоване доменне ім'я та посилання на ресурси з інструкціями, необхідними для якнайшвидшого вирішення проблеми.

Щоб убезпечити користувачів від рекламного й шкідливого контенту, Google почне позначати підозрілі сайти в пошуковій видачі як можливо зламані. Під час переходу за посиланням людина побачить старішу версію ресурсу, збережену в кеші. Цей захід дозволить забезпечити безпечний перегляд, поки власник сайту не відновить доступ і не усуне наслідки роботи шахраїв.

За словами представників Google, новий спосіб оповіщення допоможе позитивно вплинути на вирішення проблеми злому. Ще у вересні 2015 компанія оприлюднила статистику, згідно з якою кількість сайтів, схильних до атак зловмисників, зросла на 180% у порівнянні зі звітним періодом попереднього року. В Google провели власне дослідження, яке довело, що даний спосіб оповіщення веб-майстрів на 75% ефективніший за ті,  які використовувалися раніше.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: