Google Analytics почне боротися зі спамерами-хакерами сайтів

Дата публікації
24.06.2016
Переглядів
480

Система аналітики відвідуваності сайтів Google Analytics отримала нову цікаву функцію. Тепер власникові облікового запису, на який підключена Analytics, будуть приходити повідомлення в разі, якщо його сайт або сайти зламані спамерами. У сповіщенні вказується скомпрометоване доменне ім'я та посилання на ресурси з інструкціями, необхідними для якнайшвидшого вирішення проблеми.

Щоб убезпечити користувачів від рекламного й шкідливого контенту, Google почне позначати підозрілі сайти в пошуковій видачі як можливо зламані. Під час переходу за посиланням людина побачить старішу версію ресурсу, збережену в кеші. Цей захід дозволить забезпечити безпечний перегляд, поки власник сайту не відновить доступ і не усуне наслідки роботи шахраїв.

За словами представників Google, новий спосіб оповіщення допоможе позитивно вплинути на вирішення проблеми злому. Ще у вересні 2015 компанія оприлюднила статистику, згідно з якою кількість сайтів, схильних до атак зловмисників, зросла на 180% у порівнянні зі звітним періодом попереднього року. В Google провели власне дослідження, яке довело, що даний спосіб оповіщення веб-майстрів на 75% ефективніший за ті,  які використовувалися раніше.

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: