RankBrain від Google покладе край «чорному» SEO

Категорія
Веб-новини
Дата публікації
01.07.2016
Переглядів
344

За інформацією ресурсу Search Engine Land, Google почала використовувати ІІ RankBrain для обробки всього пошукового трафіку. Це складна система, що самонавчається, покликана зробити спеціальний пошук більш точним, позбавити видачу від сайтів сумнівної якості.

RankBrain перевіряє релевантність виданої інформації за складним алгоритмом, впливаючи на результати ранжування. Раніше система обробляла лише 15% трафіку, її сигнал займає третє місце за важливістю серед сотень інших. Текстовий контент, метадані та зовнішні посилання поки найголовніші результатів аналізу RankBrain, але ІІ вже чинить серйозний вплив на порядок показу сайтів у пошуковій видачі.

Система може підмінити користувацький запит на більш популярний. Наприклад, коли ви вводите в рядок Google «створення сайтів Дніпропетровськ», RankBrain проаналізує результати видачі, і якщо аналогічний запит «створення сайтів Дніпро» виявиться більш популярним, покаже ресурси, які максимально відповідають останньому. Завдяки топовим запитам Google збирає більше число призначених для користувача даних і, як наслідок, може надати більш релевантну добірку відповідей.

Штучний інтелект навчається самостійно. У перспективі він допоможе Google позбавити інтернет від сайтів з контентом сумнівної якості, «сміттєвим» контентом. На думку експертів, обдурити RankBrain, щоб просунути в топ неякісний сайт, не вийде. Система настільки складна, що оптимізація ресурсу під неї неможлива. Єдине, що «сподобається» RankBrain — це хороший контент, який читають живі люди.

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери: