Google починає боротьбу з помилковими новинами у видачі

Дата публікації
02.12.2016
Переглядів
16140

У блок «Новини» пошукової машини потрапляють як власні публікації новинної служби Google щодо останніх подій, так і посилання на сторінки різних ЗМІ (якісних, жовтих, неофіційних). На жаль, журналісти не завжди перевіряють інформацію, тому «Головні новини» справно «показують» користувачам фейкові публікації.

У Google незадоволені ситуацією, що склалася, тому приступили до роботи над алгоритмом, який дозволить ефективно відфільтрувати фейковий публікації в блоці або створити жорсткі критерії для відбору новин. Цікаво, що шукати шляхи вирішення проблеми компанії доведеться через власні дії. Два роки тому Google дав «пропуск» у новинний розділ багатьом сервісам, включаючи соціальні мережі й блоги з низькоякісним контентом.

Опісля компанія ввела в обіг технологію швидкого завантаження сторінок AMP і заради просування почала першими у видачі показувати сайти, які підтримують її. Природно, «виробники новинного контенту» взяли AMP на озброєння, в той час як багато великих авторитетних видань не стали вносити зміни до коду сторінок власних сайтів.

Тепер Google намагається виправити стан справ і підігнати публікації блоку «Головні новини» хоча б у відповідність до критеріїв для фірмової служби Google News. У результаті повинен підвищитися авторитет пошукача, а також індекс довіри користувачів до новин.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: