ЩО ВИБРАТИ: ФРЕЙМВОРК або CMS


Дата публікації
09.10.2020
Переглядів
8474

ТВІЙ САЙТ З НУЛЯ З FENIX ЩО ВИБРАТИ: ФРЕЙМВОРК або CMS Ця стаття написана не для професіоналів. Тут не буде «тенденцій бекенда 2020» і «складнощів інтеграції сторонніх API», ця стаття для людей, яким ПОТРІБЕН САЙТ. Сайт для старту невеликого бізнесу, сайт компанії (так як керівник поставив завдання знайти підрядника, а ти ніколи з цим не стикався), сайт магазин, сайт візитка і інші варіації компонування зі словом САЙТ.

Так як ти вже читаєш це, значить писати довгі вступи про необхідність і важливість у 2020 році якісного сайту і про те, що сайт - «маст хев» для будь-якого бізнесу, ми не будемо, а почнемо по порядку простими словами розбирати це питання.

Почнемо з самого першого питання при створенні сайту - платформа.

Створення сайту - це як будівництво будинку, взявши це за метафору тобі легко буде розібратися з цим питанням. Фреймворк і шаблонна CMS це те як ти будеш будувати свій «будинок», які матеріали ти будеш використовувати, і хто буде твоїм «виконробом».

 

Фреймворк ти будуєш будинок з нуля. Під розмір своєї ділянки, з внутрішньою системою комунікацій як бачиш і хочеш ти, при цьому ти сам купуєш матеріали і розумієш їх якість.

Ти будуєш будинок, який хочеш ти - будь він квадратним, прямокутним, та хоч круглим. Але все в цьому будинку буде продумано і закладений під тебе.

Перекладаючи на мову digital, вибір фреймворку дозволяє створити продукт, заточений під рішення саме твоїх бізнес завдань, що виділяє саме твої переваги і буде надійним інструментом в твоїх руках.

 

Шаблонна CMS - це як купити готовий будинок створений вже ким то. З готовим дизайном та розташуванням кімнат. Колір шпалер або фарбування стін вже буде таким яким його зробили. Про трубах і електриці (які вже зашиті в стіни) ти знаєш тільки зі слів продавця. Ти їх не купував, не стежив за монтажем і не знаєш про якість, але продавець тебе запевняє що все «дорого, багато».

Вартість такого будинку буде на порядок дешевше ніж ти б створював його з нуля, але створював би так як хочеш ти.

І тут, напевно, ми приходимо до першого плюса CMS - не висока вартість розробки. За рахунок готових шаблонних рішень, для подальшої роботи з якими не потрібні високооплачувані кваліфіковані фахівці.

Давай відійдемо від «метафори будівництва» і спробуємо більш детально розгорнути питання для тебе.

 

Що стосується плюсів і мінусів CMS написана не одна стаття і величезна кількість коментарів-суперечок на форумах і в соціальних мережах. Мета нашої статті не «розбити в пух і прах» ідею створення сайту на шаблоні, будь то WordPress або OpenCart. Мета нашої статті правильно донести за яких умов це здійснимо, а за яких це понесе за собою додаткові труднощі.

Одним з основних мінусів, про які всі пишуть є шаблон. Уяви - ти плануєш проект, крутиш в голові картинки і варіанти подачі свого бізнесу або стартапа, і в той момент, коли вже процеси запущені ТИ стикаєшся з тим що твоя фантазія і креатив затиснутий в рамки шаблону і твій розробник говорить: «Я тут нічого не можу зробити - це ж шаблон ». Твоя реакція очевидна - ти будеш доводити все до того виду, який ти збудував для себе. І тут вступає в силу дуже важливий момент - розробник «допилив» всі (або не всі) що потрібно тобі, але за додаткові гроші і як показує практика, так званий «допив» виходить дорожче ніж якби це було створено з нуля.

Але шаблон є мінусом тільки в тих проектах, яким важлива індивідуальність для посилення бренду, вигідна подача переваг компанії та інструментарій підвищує конверсію. Шаблони може бути і плюсом для старту твого проекту. Дивись - перший це терміни. При запуску ТВОЄЮ ідеї для тебе важлива оперативність в бізнес процесах, (де купити, як привезти, як оформити ФОП і т.д.) і на цьому етапі вникати в тонкощі «сайтобудування» тобі не потрібно ТАК ЯК ти вирішуєш важливіші питання старту.

А САМЕ ГОЛОВНЕ - ТВІЙ САЙТ НЕ Є КЛЮЧОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ ТВОГО БІЗНЕСУ. В цьому випадку CMS тебе прийде на допомогу. У короткі терміни, за дуже невеликі гроші ти зможеш створити свій перший сайт. В цьому випадку шаблонні CMS відкриють величезний вибір ГОТОВИХ рішень з поєднуваними кольорами і шрифтами всередині сайту.

Якщо підсумувати цей абзац, вибираючи шаблон ти повинен діяти тільки в рамках цього шаблону, від дизайну до функціональності і при внесенні змін, які потрібні тобі, будь готовий до додаткових витрат.

 

Окремим абзацом і без зайвих метафор хочемо написати про важливе. Мобільна версія твого сайту. Тут буде коротко, але зрозуміло.

Відсоток людей, які переглядаю сайти з мобільних телефонів становить приблизно 60-70%. Відповідно МОБІЛЬНИЙ ВЕРСІЯ твого сайту повинна бути зручна і правильно складена (розташування кнопок лідогенераціі, правильно розташовані важливі блоки твого сайту з виділенням необхідних для тебе акцентів, наприклад, акції або новинки). Використовуючи шаблон мобільна версія твого сайту (якщо вона буде) буде зроблена під цей шаблон і ймовірність правильної для тебе компонування структури буде не врахована.

 

Як висновок ми напишемо наступне:

Рішення вибору платформи для твого сайту однозначно має бути тобою продумано на кілька кроків вперед.

Навіть при мінімальних завданнях для сайту на старті - подумай, що через час твій бізнес проект почне стрімко розвиватися і паралельно з ним повинен розвиватися твій сайт. Обростати додатковими конверсійними модулями, бути готовим через деякий час до «нової обкладинці» в сучасних трендах, бути ТВОЇМ автоматизованим помічником в спілкуванні з клієнтом.


І в підсумку хочемо написати ще одну метафору, яку ми підслухали у нашого CEO:

«- Ви пам'ятаєте якими були мобільні телефони 10 років тому? А тепер подивіться на свій нинішній смартфон і задумайтеся про ті функції, які він виконує - так само і з сайтом. Сучасний сайт це не «візитка показати другу» це високо конверсійний продукт, а також виконує важливу брендообразующую функцію ... »

 

І так ми розглянули ЧАСТИНА питань стосовно твого вибору в бік фреймворка або в сторону шаблонної CMS, попереду ще дуже багато тем, які ми будемо намагатися зрозумілими словами розповісти тобі. Твій сайт - це комплекс правильних рішень і чітких завдань і сьогодні ми з тобою зробили перший крок до його реалізації. Ми не робимо САЙТ ЗАРАДИ САЙТУ і тобі не рекомендуємо.


Ти можеш залишити нам свій e-mail і ми з радістю будемо пересилати тобі наші нові статті зі світу «сайтобудування»))


Можливо є теми, на які ти б хотів отримати відповідь, якщо так пиши нам: a@fnx.dp.ua або телефонуй 0961030010, і ми обговоримо з тобою всі питання які тебе цікавлять і виберемо найоптимальніший і якісно ВАРІАНТ рішення.

 

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: