DIGITAL AGENCY
Розробляємо і просуваємо інтернет - проекти, які приносять вам прибуток
1
ТОП 2
ТОП 2
Кращий дизайн України
Серед SEO агентств
Серед веб-студій
Web Awards UKRAINE
IT Рейтинг України
IT Рейтинг України
Portfolio
Створення інтернет-аптеки Здравиця в Харкові
Створення інтернет-аптеки Здравиця
Корпоративний сайт для компанії LunaPack в Харкові
Корпоративний сайт для компанії LunaPack
Розробка корпоративного сайту для ТМ "М'ясна Весна" в Харкові
Розробка корпоративного сайту для ТМ "М'ясна Весна"
Корпоративний сайт для компанії АПК-ІНВЕСТ в Харкові
Корпоративний сайт для компанії АПК-ІНВЕСТ
Створення інтернет магазину Apteka.com в Харкові
Створення інтернет магазину Apteka.com
Створення корпоративного сайту "Вента" в Харкові
Створення корпоративного сайту "Вента"
Корпоративний сайт для компанії FiberMix в Харкові
Корпоративний сайт для компанії FiberMix
Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart в Харкові
Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart
Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart в Харкові
Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart
Інтернет-магазин "VELVI" в Харкові
Інтернет-магазин "VELVI"
Інтернет-магазин для компанії ITEL в Харкові
Інтернет-магазин для компанії ITEL
Інтернет-магазин "Артмодуль" в Харкові
Інтернет-магазин "Артмодуль"
Створення сайту для сервісу VSESTO в Харкові
Створення сайту для сервісу VSESTO
Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін" в Харкові
Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін"
Landing Page для компанії FootballStar в Харкові
Landing Page для компанії FootballStar
Розробка Landing Page для компанії Alpha Construction в Харкові
Розробка Landing Page для компанії Alpha Construction
Розробка корпоративного сайту для ЖК "Небо" в Харкові
Розробка корпоративного сайту для ЖК "Небо"
Створення інтернет-магазину для компанії "Zapchasty" в Харкові
Створення інтернет-магазину для компанії "Zapchasty"
Створення інтернет магазину Krasivay в Харкові
Створення інтернет магазину Krasivay
Створення корпоративного сайту MBA в Харкові
Створення корпоративного сайту MBA
Створення корпоративного сайту Spitskaya в Харкові
Створення корпоративного сайту Spitskaya
Створення інтернет магазину Озерка в Харкові
Створення інтернет магазину Озерка
Розробка інтернет-магазину 070.com.ua в Харкові
Розробка інтернет-магазину 070.com.ua
Розробка інтернет-магазину для видавництва "Сільський вісник" в Харкові
Розробка інтернет-магазину для видавництва "Сільський вісник"
About us

Веб студия Fenix Industry

Створення сайтів у Харкові

В наш час візитівкою кожного бізнесу є сайт. Життя внесло багато корективів у наше звичне життя, і тепер практично всі сфери перемістилися до онлайн. Тому правильна ідентифікація у віртуальному світі сьогодні є не менш важливою, ніж у реальному.

Створити сайт - це означає пройти величезний шлях від зародження ідеї до кінцевого результату, який відповідатиме всім запитам конкретної бізнес-ніші. Саме грамотно побудований та структурований сайт приносить величезну частку прибутку та приплив нових клієнтів для бізнесу. Для споживача, у свою чергу, сайт повинен містити максимум необхідної інформації та відповіді на всі запитання.

Основним напрямком «Фенікс Індастрі» якраз таки є розробка та повний супровід сайтів, у тому числі рекламне просування та підтримка на початку роботи нового продукту. Ми дуже цінуємо кожного клієнта та гарантуємо індивідуальний підхід до кожного. Наша місія – надати клієнту високоякісний результат, незалежно від складності завдання.

Розробка сайтів у Харкові

Веб студія Фенікс Індастрі зарекомендувала себе як одна з найкращих, адже у нас за плечима 12 років досвіду та багаж із понад 900 успішно виконаних проектів. Крім того, до нас звертаються клієнти з різних країн і ми дуже цінуємо свою репутацію.

Гарантувати високу якість роботи клієнту – це завжди дуже хвилююче та відповідально. Наша команда може сміливо про це заявити, тому що всі проекти, які ми приймаємо в роботу, проходять ретельний глибокий аналіз та оцінку. Тільки після цього, оцінивши всі можливі варіанти та отримавши фідбек від клієнта, ми приступаємо до реалізації проекту, роблячи його індивідуальним та несхожим на інші.

Позиціонуючи себе як агентство повного циклу, наша веб студія у Харкові створила своєрідний прорив у питанні створення та просування сайтів! А все тому, що далеко не кожна компанія може похвалитися величезною кількістю професіоналів із різних галузей, які працюють над одним спільним проектом. Також серед основних переваг нашої компанії ми виокремлюємо такі:

 • Свій відділ диджитал-маркетингу, в якому ведуться питання щодо контекстної реклами, SEO, SMM.
 • Ми беремо в роботу проект будь-якої складності на основі необхідних Framework
 • Індивідуальний дизайн для всіх проектних категорій – це наша особливість. Ми не маємо схожих проектів!
 • Звернувшись до нас, ви отримаєте функціональний та зручний сайт, який відповідає вашим очікуванням, а можливо, навіть їх перевищить, а також піврічну підтримку для вашого комфорту. Нам важливо бачити ефективність та радіти вашим результатам у вигляді продажів.

Створити сайт під ключ у Харкові

Зробити сайт під ключ у Харкові – завдання не з легких. Розробка сайту з нуля – це дуже багатоетапний процес, який потрібно вести грамотно. Тут важливо все: від постановки завдання до контролю кожного підзавдання та внесення правок. Пройшовши всі етапи, в результаті можна отримати привабливий та функціональний бізнес-інструмент, який працює та приносить бізнесу прибуток.

Ми розуміємо всю складність вибору клієнта серед безлічі веб-студій. Але ми також впевнені, що звернувшись до нас, ви отримаєте бажаний результат. І ще трохи більше :) Ми ведемо проекти прозоро та чесно. Хочете розповімо вам трохи залаштунків? Створення сайту в нашій команді складається з наступних етапів:

 • Ми збираємо всі необхідні дані від клієнта (нам важлива кожна деталь)
 • Малюємо макет згідно з нашим баченням та отриманою інформацією та затверджуємо його з клієнтом
 • Створюємо необхідний функціонал та верстку макету
 • Якщо потрібно, актуалізуємо та переносимо дані зі старого сайту та наповнюємо контентом новий
 • Ведемо активне просування сайту для виведення у ТОП пошукових систем.

Розробка та створення сайтів у Харкові

Наша компанія пропонує клієнтам авторський проект. Керуючись цим ключовим принципом у роботі, ми завжди ставимо на перше місце побажання клієнта та особливості його бізнесу. Для отримання відмінного результату, фахівці Фенікс Індастрі проводять необхідний моніторинг ринку, в тому числі діяльність конкурентів, аналізують і вивчають всі тонкощі ведення бізнесу. Саме такий комплекс заходів дозволяє знайти ефективне та раціональне рішення у питанні створення якісного та функціонального сайту.

У портфоліо можна ознайомитися з успішно виконаними проектами. Серед наших клієнтів можна знайти відомі українські компанії, і ми цим дуже пишаємося! Нашу веб студію рекомендують, а це найвища оцінка роботи та найкраща мотивація рухатися далі.

Пріоритет у роботі нашої компанії стоїть на результат і сервіс – це найдорожче. Втім, зробити сайт у Харкові недорого, але при цьому якісно та з піврічною гарантією ви зможете саме у Фенікс Індастрі. Ви можете звернутись до наших спеціалістів для уточнення вартості роботи за вашим проектом. Ціни на наші послуги порадують вас

Замовити розробку сайту у Харкові

Фахівці веб студії Фенікс Індастрі розуміють всю важливість першого контакту із замовником. Від цього залежить половина подальшого успіху у реалізації завдання. Створюючи різні проектні категорії від іміджевих сторінок до складних сайтів, вони дбають про імідж та впізнаваність клієнтського бізнесу. А це в результаті дає клієнту високі продажі, приплив клієнтів та розвиток діяльності загалом.

Безумовно, в наш час, напевно, кожен третій намагався створити простенький сайт на всіх відомих платформах-конструкторах. Але тільки фахівець, який щодня стикається з вирішенням подібних завдань, здатний врахувати масу нюансів у створенні та просуванні сайту. Наші колеги з Фенікс Індастрі чудово розуміються на всіх тонкощах алгоритмів і легко виведуть ваш сайт у перші рядки пошукових систем.

Запитуючи де замовити сайт в Харкові, ви можете сміливо вибирати нашу веб студію. Ми виділяємо кілька вагомих аргументів, після яких ви не зможете нам відмовити:

 • Своє CMS. У своїй роботі ми використовуємо двигун власного виробництва Fenix ​​Engine. Універсальний, зручний, відповідає вимогам усіх пошукових систем. Що ще потрібне для комфортної роботи?
 • Ми любимо розробляти складні проекти. Для нас немає завдань, що не вирішуються! Ми однаково якісно зробимо іміджеву сторінку та складний сайт із купою візуалізацій.
 • Індивідуальний підхід. Наші дизайнери відповідально підходять до кожного проекту та залишають у ньому частинку своєї душі, тому ми не видаємо схожі проекти, кожен особливий!
 • Гарантійний термін. Після завершення проекту, ми ще півроку спостерігатимемо за вашими успіхами і допомагатимемо, якщо раптом щось піде не так.

Ми працюємо з 2008 року і з упевненістю можемо назвати себе гуру в галузі створення та просування сайтів. Створити сайт у Харкові - це означає звернутися до Фенікса Індастрі та гарантовано отримати бажаний та якісний результат за прийнятну вартість. Наші фахівці завжди знайдуть авторський підхід до будь-якого проекту, зроблять його унікальним, візуально привабливим та ефективним. Довірте нам свій проект і його реалізація перевершить ваші очікування.

Cases
Корпоративний сайт ЖК BARTOLOMEO RESOR TOWN
 • Розробка сайту компанії BARTOLOMEO RESOR TOWN
 • Основна мета - залучення потенційних клієнтів на покупку апартаментів класу люкс.
 • Головні бізнес завдання проекту - презентація комплексу максимально можливого кола потенційних покупців, а також залучення заявок на первинну консультацію з наступними продажами методом ремаркетингу.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт заводу FANATIC
 • Створення сайту для компанії FANATIC
 • Головне завдання - розробити динамічний корпоративний сайт, роблячи акцент на масштаб підприємства.
 • Компанія FANATIC це найбільший в Україні виробник крафтового пива з суперсучасним обладнанням і інноваційним підходом в пивоварінні.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Інтернет-магазин спортивного одягу 10ft Hoop
 • Розробка сайту для компанії 10ft Hoop
 • Завдання - створити сучасний і стильний інтернет магазин для продажу оригінальної брендової взуття в трьох країнах - Україні, Росія і Казахстан
 • Передбачуваний тип продажів - дропшіппінг.
 • Товари повинні розвантажуватися методом парсинга з майданчика Kickz безпосередньо на сайт магазину.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт Bartolomeo Best River Resort
 • Створення сайту для курортного комплексу Bartolomeo Best River Resort
 • Основні завдання розробленого сайту:
 •  
 • бронювання номерів та апартаментів онлайн;
 • показ найближчих подій з продажем квитків;
 • замовлення столиків в ресторані.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт Vavilon
 • Розробка сайту для ТЦ "Вавилон" у м Дніпро
 • Цілі реалізованого проекту:
 •  
 • надання відвідувачам повної інформації про розміщених на території Вавилона магазинах, що проходять акції, події і т.д.
 • для потенційних орендарів можливість перегляду вільних офісів і рекламних площ.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративный сайт для компании АПК ИНВЕСТ
 • Створення сайту для компанії АПК-ІНВЕСТ - національного лідера з виробництва свинини
 • Основні завдання:
 •  
 • показати динамічний розвиток, досягнення і масштаб компанії в цифрах
 • описати всі важливі підрозділи компанії з цифрами обсягу виробництва
 • презентувати власні бренди компанії, з переходом на офіційний сайт
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
 • Створення сайту для мережі заправних станцій BVS
 • Для проекту розроблені ексклюзивні функції:
 •  
 • реєстрація карт лояльності і дисконтна система
 • система замовлення талонів на паливо
 • інтерактивна карта мережі заправних станцій
Дивитися кейс
Разработка сайта
Інтернет-магазин доставки суші Mr.Krabs
 • Розробка сайту доставки суші Mr.Krabs
 • Основні цілі проекту:
 •  
 • зручний, функціональний і адаптивний інтернет магазин суші;
 • можливість швидкого і простого підбору страв з доступного асортименту;
 • максимально проста форма замовлення, оплати та способу доставки.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Дизайн, розробка сайту, просування
Корпоративний сайт ЖК BARTOLOMEO RESOR TOWN
Дизайн, розробка сайту, просування
Корпоративний сайт заводу FANATIC
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
Інтернет-магазин спортивного одягу 10ft Hoop
Дизайн, розробка сайту
Корпоративний сайт Bartolomeo Best River Resort
Дизайн, розробка сайту
Корпоративний сайт Vavilon
Розробка сайту
Корпоративный сайт для компании АПК ИНВЕСТ
Розробка сайту
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
Інтернет-магазин доставки суші Mr.Krabs
1  / 8
Попередній кейс
Наступний кейс
TECHNOLOGIES
Создание сайта по рекомендациям google
Создание сайтов на фреймворке Zend в Харкові
Создание сайтов на фреймворке Laravel в Харкові
Создание сайтов на фреймворке OpenCart в Харкові
Создание сайтов на фреймворке Wordpress в Харкові
Создание сайтов с использованием html5 при разработке в Харкові
Создание дизайна сайта на bootstrap при разработке в Харкові
Разработка ботов Telegram в Харкові
Создание сайта с использованием CSS3 в Харкові
Создание сайта с использованием репозитория в Харкові
Заказать создание сайта с применением технологии Gulp при разработке в Харкові
Разработка сайта на PHP в Харкові
Создание сайтов с использованием Jquery в Харкові
Применение Javascript в разработке сайта в Харкові
Создать сайт с динамическими стилями Less в Харкові
Интеграция API Liqpay при создании сайта в Харкові
Использование баз данных Mysql в разработке сайтов в Харкові
Интегрирование Node.js при создании сайта в Харкові
Создание дизайна сайта с применением технологии Canvas в Харкові
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: