DIGITAL AGENCY
Розробляємо і просуваємо інтернет - проекти, які приносять вам прибуток
1
ТОП 2
ТОП 2
Кращий дизайн України
Серед SEO агентств
Серед веб-студій
Web Awards UKRAINE
IT Рейтинг України
IT Рейтинг України
Portfolio
Створення інтернет-аптеки Здравиця в Одесі
Створення інтернет-аптеки Здравиця
Корпоративний сайт для компанії LunaPack в Одесі
Корпоративний сайт для компанії LunaPack
Розробка корпоративного сайту для ТМ "М'ясна Весна" в Одесі
Розробка корпоративного сайту для ТМ "М'ясна Весна"
Корпоративний сайт для компанії АПК-ІНВЕСТ в Одесі
Корпоративний сайт для компанії АПК-ІНВЕСТ
Створення інтернет магазину Apteka.com в Одесі
Створення інтернет магазину Apteka.com
Створення корпоративного сайту "Вента" в Одесі
Створення корпоративного сайту "Вента"
Корпоративний сайт для компанії FiberMix в Одесі
Корпоративний сайт для компанії FiberMix
Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart в Одесі
Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart
Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart в Одесі
Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart
Інтернет-магазин "VELVI" в Одесі
Інтернет-магазин "VELVI"
Інтернет-магазин для компанії ITEL в Одесі
Інтернет-магазин для компанії ITEL
Інтернет-магазин "Артмодуль" в Одесі
Інтернет-магазин "Артмодуль"
Створення сайту для сервісу VSESTO в Одесі
Створення сайту для сервісу VSESTO
Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін" в Одесі
Інтернет-магазин "Фабрика чесних цін"
Landing Page для компанії FootballStar в Одесі
Landing Page для компанії FootballStar
Розробка Landing Page для компанії Alpha Construction в Одесі
Розробка Landing Page для компанії Alpha Construction
Розробка корпоративного сайту для ЖК "Небо" в Одесі
Розробка корпоративного сайту для ЖК "Небо"
Створення інтернет-магазину для компанії "Zapchasty" в Одесі
Створення інтернет-магазину для компанії "Zapchasty"
Створення інтернет магазину Krasivay в Одесі
Створення інтернет магазину Krasivay
Створення корпоративного сайту MBA в Одесі
Створення корпоративного сайту MBA
Створення корпоративного сайту Spitskaya в Одесі
Створення корпоративного сайту Spitskaya
Створення інтернет магазину Озерка в Одесі
Створення інтернет магазину Озерка
Розробка інтернет-магазину 070.com.ua в Одесі
Розробка інтернет-магазину 070.com.ua
Розробка інтернет-магазину для видавництва "Сільський вісник" в Одесі
Розробка інтернет-магазину для видавництва "Сільський вісник"
About us

Веб студия Fenix Industry

Створення сайтів в Одесі

На сьогоднішній день необхідність мати сайт-це ключова потреба кожного поважаючого себе бізнесу. З кожним роком все більше українців переходять в онлайн і користуються послугами різних компаній, які представлені в Інтернеті.

Серед величезної кількості конкурентів, на вибір клієнта впливає, в першу чергу, грамотна і зручна подача товарів або послуг через сайт, адже це “особа” компанії в нинішніх реаліях.

Якісно структурований сайт, який може надати всю необхідну інформацію для клієнта - це запорука успішного бізнесу і високих стабільних продажів. Якщо Користувач, відвідавши ваш сайт, знайшов відповіді на всі свої питання, взаємодія з ним вже на 50% успішно. А це безсумнівно веде ваш бізнес в лідери серед своєї ніші.

Основне завдання “Фенікс Індастрі” - Створення сайту з нуля - розробка ресурсу під всі потреби бізнесу, запустити рекламний супровід і забезпечувати його підтримку. Ми гарантуємо якість і готові прийняти виклик будь-якої складності, адже основний пріоритет нашої діяльності полягає в пошуку індивідуального рішення для будь-якого проекту і клієнтських побажань.

Протягом 12 років наша веб студія розробила понад 900 проектів з 17 різних країн. Ми дуже пишаємося цими результатами, які надихають нас рухатися вперед з подвоєною швидкістю. Наша компанія розуміє всю важливість інтернет-продажів і застосовуючи всілякі інструменти, якісно сприяє цьому.

Наші проекти завжди виділяються професійним підходом, глибоким аналізом клієнтського бізнесу і нестандартними рішеннями. Завдяки цим складовим, ми сміливо заявляємо про високу якість і ефективність наших послуг.

Фенікс Індастрі-передова веб студія в Одесі. Ми є компанією повного циклу, у нас працюють кращі фахівці всіх необхідних галузей для створення, просування і підтримки сайтів. Ви можете запитати, чому варто замовити сайт для вашого бізнесу саме у нас. Ми з радістю відповімо на це питання, навівши такі аргументи:

 • У нашій компанії є окремий підрозділ Digital-маркетингу, фахівці якого щодня виконують завдання, пов'язані з SEO, SMM, контекстною рекламою.
 • Ми готові реалізувати клієнтський проект будь-якої складності на базі затребуваних Framework.
 • У розробці дизайну дотримуємося максимальної індивідуальності та унікальності для всіх проектних категорій: від іміджевих сторінок до сайтів магазинів, порталів і тд.
 • За допомогою нашої компанії, ви легко можете отримати готовий сайт з гарантійною піврічною підтримкою, і бути впевненим в його ефективності і прирості продажів.

Створити сайт під ключ в Одесі

Процес створення сайту - це багатогранний комплексний підхід, кожен етап якого сприяє отриманню якісного бізнес-інструменту зі зручним і привабливим дизайном.

Довіряючи ваш проект нашим фахівцям, ви точно отримаєте більше, ніж очікували і залишитеся задоволені результатом. Готовий сайт буде зручний і простий у використанні, грамотно структурований і з приємним візуальним супроводом. 

Створення сайту включає в себе кілька етапів:

 • Збір всіх необхідних даних про клієнтський проект;
 • Передоплата за контрактом;
 • Отрисовка і затвердження дизайну макета;
 • Створення функціоналу і верстка;
 • Робота з фінансовою частиною;
 • Перенесення даних з актуального сайту (якщо потрібно);
 • Наповнення первинним контентом;
 • Робота з пошуковими системами для виведення сайту в ТОП.

Ми максимально чесні з замовниками і весь процес нашої роботи ви можете контролювати і вносити необхідні корективи.

Замовити розробку сайту в Одесі

Ні для кого не секрет, що сьогодні зробити сайт в Одесі можуть кілька компаній. Але перш ніж зробити вибір на користь певної веб студії, необхідно розібратися в ключових завданнях і принципах їх виконання. Звернувшись в Фенікс Індастрі, ви точно отримаєте унікальний авторський проект, зі 100% урахуванням особливостей вашого бізнесу, а також Ваших персональних побажань.

У нашому портфоліо ви можете ознайомитися з проектами, які ми успішно виконали за наш чималий термін роботи в цій сфері. Серед наших клієнтів можна побачити великі відомі вітчизняні підприємства:

Потреби кожного проекту ретельно вивчаються і аналізуються нашими фахівцями. Також проводиться моніторинг ринку в цілому, в тому числі і діяльність конкурентів. Все це дозволяє зібрати воєдино всі необхідні дані для створення індивідуального та ефективного рішення.

До слова, створити сайт в Одесі недорого, але при цьому якісно і з гарантією - завдання не з легких. Наша компанія переслідує інші цілі: для нас важливо ставити результат на перше місце, тому ціна на створення сайту від Фенікс Індастрі вас приємно здивує! Дізнатися вартість розробки сайту для вашого проекту можна, звернувшись до наших фахівців по телефону або поштою.

Замовити створення сайту в Одесі

Професіоналізм при створенні і розробці сайту, в першу чергу, проявляється в контакті з замовником. Дуже важливо дізнатися всі деталі для успішної та якісної реалізації проекту.

Фахівці веб студії підтримують репутацію компанії клієнта, створюючи іміджеві сторінки, сайти і портали з метою просування в різних містах і країнах. Все це допомагає бізнесу стати впізнаваним, залучити клієнтів, збільшити продажі, і зайняти топову позицію.

Безсумнівно, створити сайт може практично кожен, без допомоги фахівців. Але варто враховувати масу нюансів, які дозволяють вивести сайт на перші рядки в пошукових системах і вийти на стабільно високий прибуток. Фахівці Фенікс Індастрі в місті Одеса відмінно розбираються в цих питаннях, оскільки займаються улюбленою справою.

Наша веб студія на ринку з 2008 року, а враховуючи стрімкі зміни в інтернет-продажах, у нас колосальний досвід ведення компаній різної складності. За допомогою наших послуг, Ви отримуєте результат, не вникаючи в автоматизовані процеси всередині нашої компанії. Саме злагоджена робота всіх членів нашої команди та індивідуальний підхід до кожного клієнта дають нам гарантію якісного результату. Серед основних факторів, за якими ви можете вибирати нас, ми виділяємо:

 • Власна CMS. Замовити сайт в Одесі, як ми вже говорили раніше, дешево і якісно виходить далеко не завжди. Безумовно, ціна є чи не першим ключовим фактором при виборі веб студії. Але на жаль, багато конкурентів безсовісно маніпулюють технічними нюансами перед клієнтом, тим самим набиваючи ціну на свої послуги і пропонуючи більш дорогі варіанти систем управління сайтом. Для уникнення подібних ситуацій, ми використовуємо“ движок & rdquo; власного виробництва Fenix Engine. Він дуже простий в управлінні, універсальний і заточений під вимоги пошукових систем.
 • Складний проект - не перешкода. Більш того, ми не поділяємо завдання на складні і легкі, ми однаково серйозно і відповідально підходимо до виконання кожного проекту. Ми з душею і якістю виконаємо як іміджеву сторінку, так і спеціалізований портал з 3D-візуалізаціями і нестандартними формами різних розрахунків. Для нашої команди немає нічого неможливого і завдання підвищеної складності сприймаються як виклик, а надалі ми радіємо кожному успішному проекту.
 • Відсутність шаблонів. Наприклад, вам необхідно створити інтернет-магазин з максимально приємним і зручним функціоналом, але не за всі гроші світу. Тоді Фенікс ІНДАСТРІ-це те, що ви шукали. Всі сайти, які виконують наші фахівці, відрізняються креативним дизайном. Над створенням кожного проекту працюють в першу чергу досвідчені художники, враховуючи Ваші найменші побажання.
 • Наявність гарантії. Наші клієнти не турбуються, якщо з їх готовим сайтом щось раптом йде не так. Вони звертаються до нас і все стає на свої місця.

Розробка сайтів в Одесі разом з Фенікс Індастрі принесе вам відмінний результат, з урахуванням всіх потреб вашого бізнесу, Ваших побажань і вимог ринку. Наша команда завжди стоїть на сторожі ефективності своїх проектів і доказом цьому є те, що до нас звертаються кращі з кращих: як приватні підприємці, так і великі іміджеві компанії. Якщо ви любите розумно витрачати гроші на якість і гарантію - ви потрапили за адресою, а ми вас не підведемо!

Cases
Корпоративний сайт ЖК BARTOLOMEO RESOR TOWN
 • Розробка сайту компанії BARTOLOMEO RESOR TOWN
 • Основна мета - залучення потенційних клієнтів на покупку апартаментів класу люкс.
 • Головні бізнес завдання проекту - презентація комплексу максимально можливого кола потенційних покупців, а також залучення заявок на первинну консультацію з наступними продажами методом ремаркетингу.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт заводу FANATIC
 • Створення сайту для компанії FANATIC
 • Головне завдання - розробити динамічний корпоративний сайт, роблячи акцент на масштаб підприємства.
 • Компанія FANATIC це найбільший в Україні виробник крафтового пива з суперсучасним обладнанням і інноваційним підходом в пивоварінні.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Інтернет-магазин спортивного одягу 10ft Hoop
 • Розробка сайту для компанії 10ft Hoop
 • Завдання - створити сучасний і стильний інтернет магазин для продажу оригінальної брендової взуття в трьох країнах - Україні, Росія і Казахстан
 • Передбачуваний тип продажів - дропшіппінг.
 • Товари повинні розвантажуватися методом парсинга з майданчика Kickz безпосередньо на сайт магазину.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт Bartolomeo Best River Resort
 • Створення сайту для курортного комплексу Bartolomeo Best River Resort
 • Основні завдання розробленого сайту:
 •  
 • бронювання номерів та апартаментів онлайн;
 • показ найближчих подій з продажем квитків;
 • замовлення столиків в ресторані.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт Vavilon
 • Розробка сайту для ТЦ "Вавилон" у м Дніпро
 • Цілі реалізованого проекту:
 •  
 • надання відвідувачам повної інформації про розміщених на території Вавилона магазинах, що проходять акції, події і т.д.
 • для потенційних орендарів можливість перегляду вільних офісів і рекламних площ.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративный сайт для компании АПК ИНВЕСТ
 • Створення сайту для компанії АПК-ІНВЕСТ - національного лідера з виробництва свинини
 • Основні завдання:
 •  
 • показати динамічний розвиток, досягнення і масштаб компанії в цифрах
 • описати всі важливі підрозділи компанії з цифрами обсягу виробництва
 • презентувати власні бренди компанії, з переходом на офіційний сайт
Дивитися кейс
Разработка сайта
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
 • Створення сайту для мережі заправних станцій BVS
 • Для проекту розроблені ексклюзивні функції:
 •  
 • реєстрація карт лояльності і дисконтна система
 • система замовлення талонів на паливо
 • інтерактивна карта мережі заправних станцій
Дивитися кейс
Разработка сайта
Інтернет-магазин доставки суші Mr.Krabs
 • Розробка сайту доставки суші Mr.Krabs
 • Основні цілі проекту:
 •  
 • зручний, функціональний і адаптивний інтернет магазин суші;
 • можливість швидкого і простого підбору страв з доступного асортименту;
 • максимально проста форма замовлення, оплати та способу доставки.
Дивитися кейс
Разработка сайта
Дизайн, розробка сайту, просування
Корпоративний сайт ЖК BARTOLOMEO RESOR TOWN
Дизайн, розробка сайту, просування
Корпоративний сайт заводу FANATIC
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
Інтернет-магазин спортивного одягу 10ft Hoop
Дизайн, розробка сайту
Корпоративний сайт Bartolomeo Best River Resort
Дизайн, розробка сайту
Корпоративний сайт Vavilon
Розробка сайту
Корпоративный сайт для компании АПК ИНВЕСТ
Розробка сайту
Корпоративний сайт мережі АЗС-BVS
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
Інтернет-магазин доставки суші Mr.Krabs
1  / 8
Попередній кейс
Наступний кейс
TECHNOLOGIES
Создание сайта по рекомендациям google
Создание сайтов на фреймворке Zend в Одесі
Создание сайтов на фреймворке Laravel в Одесі
Создание сайтов на фреймворке OpenCart в Одесі
Создание сайтов на фреймворке Wordpress в Одесі
Создание сайтов с использованием html5 при разработке в Одесі
Создание дизайна сайта на bootstrap при разработке в Одесі
Разработка ботов Telegram в Одесі
Создание сайта с использованием CSS3 в Одесі
Создание сайта с использованием репозитория в Одесі
Заказать создание сайта с применением технологии Gulp при разработке в Одесі
Разработка сайта на PHP в Одесі
Создание сайтов с использованием Jquery в Одесі
Применение Javascript в разработке сайта в Одесі
Создать сайт с динамическими стилями Less в Одесі
Интеграция API Liqpay при создании сайта в Одесі
Использование баз данных Mysql в разработке сайтов в Одесі
Интегрирование Node.js при создании сайта в Одесі
Создание дизайна сайта с применением технологии Canvas в Одесі
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: