Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart
Проект

Сайт для компанії Ami Auto Trade з прив'язкою до аукціону Copart

Види робіт
Дизайн, створення сайту з парсером Copart
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити сайт для компанії Ami Auto Trade, яка займається підбором і доставкою автомобілів з Америки. Основним завданням була реалізація автоматичної підвантаження актуальних пропозицій з аукціону Copart. Мета такого рішення полягала в тому щоб дати потенційним клієнтам в одному місці інформацію про послуги компанії, актуальні лоти з аукціону і можливість подати заявку на підбір / покупку авто.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту реалізована з урахуванням того, щоб дати відвідувачам максимум інформації про діяльність компанії, популярних категоріях авто і тд. Додатково наочно показується різниця цін на автомобілі в США і Україні. Такий підхід дозволяє прискорити ухвалення рішення про покупку транспортного засобу, що сприятливо позначається на конверсії проекту в цілому.

Каталог автомобілів

Каталог автомобілів надає відвідувачам можливість ознайомитися з актуальними пропозиціями з аукціону Copart в режимі реального часу. Підбір автомобіля здійснюється за допомогою фільтра, на кожному реченні виведені короткі характеристики і фото транспортного засобу. В результаті потенційні відвідувачі отримують можливість на сайті компанії AAT підібрати цікавить їх авто і відразу ж скористатися послугами логістики / розмитнення / сертифікації

Картка автомобіля

На сторінці транспортного засобу потенційний покупець може ознайомитися зі станом автомобіля по фото, характеристиками і додатковими даними про проведення торгів, вартості і тд. Якщо ТЗ зацікавило покупця, він може відправити заявку на покупку авто за допомогою компанії AAT.

Калькулятор розмитнення автомобіля

Калькулятор розмитнення автомобіля пропонує відвідувачам деталізований перелік витрат з проведення даної процедури за допомогою послуг компанії AAT. Потенційному покупцеві досить вказати параметри автомобіля, калькулятор розрахує видаткову частину і покаже таблицю з переліком всіх витрат на розмитнення транспортного засобу.

Калькулятор доставки авто з США

Якщо потенційному клієнтові необхідні послуги з доставки авто, для цього реалізований відповідний калькулятор, який допомагає дізнатися орієнтовну вартість логістики транспортного засобу з Америки в Україну за допомогою послуг компанії AAT. Видаткова частина показується в детальному вигляді, що вказує на прозорість всіх платежів і відсутності підводних каменів при співробітництві з компанією, що підвищує лояльність з боку потенційних клієнтів Ami Auto Trade.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: