Розробка Landing Page для компанії Alpha Construction Розробка Landing Page для компанії Alpha Construction
Проект

Розробка Landing Page для компанії Alpha Construction

Види робіт
Дизайн, розробка, маркетинг
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити landing page для компанії Alpha Construction, яка займається проектуванням і реалізацією будівельних об'єктів в Україні, а також за межами країни. Основним завданням в процесі реалізації проекту була максимально-зрозуміла організація контенту для презентації компанії потенційним клієнтам з урахуванням відповідності фірмовому стилю організації.

Implementation
Посадкова сторінка

Структура landing pagе спроектована з метою ознайомити потенційних клієнтів компанії з діяльністю організації. Відвідувачі можуть ознайомитися з послугами, які надаються, виконаними проектами, перевагами сотруднчіества, складом команди і відгуками про їхню роботу.

Послуги компанії

Блок з послугами компанії реалізований в інтерактивному виконанні, де кожен напрямок діяльності супроводжується супутнім графічним матеріалом, яке з'являється на екрані за фактом наведення на певну область в блоці. По кліку на цікаву для послугу передбачений перехід на сторінку для більш детального вивчення інформації.

Cторінка послуги

Сторінка послуги реалізована з урахуванням возможнсті розміщення текстово-графічних, а також відео матеріалів, для презентації потенційному клієнту ходу виконання певних видів робіт.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: