Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart
Проект

Cайт для компанії Crystal Group LTD з прив'язкою до Copart

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити сайт для компанії Crystal Group LTD, яка надає послуги з підбору та доставки автомобілів з США. Основним завданням проекту була реалізація парсеру актуальних пропозицій з сайту Copart. Цей функціональний модуль повинен в автоматичному вигляді довантажувати актуальний каталог автомобілів з аукціону безпосередньо на сайт Crystal Group. Для потенційних клієнтів така реалізація передбачає вирішення "все в одному", де на одному сайті покупець може вибрати автомобіль і відразу ж скористатися послугами компанії з доставки та розмитнення транспортного засобу.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту пропонує потенційним покупцям можливість ознайомитися з актуальними акціями / спеціальними пропозиціями / послугами компанії. Реалізували зручний фільтр по підбору авто з аукціону Copart, а також надали топ продаваних машин і інформацію щодо співпраці з компанією Crystal Group LTD. В межах головної сторінки проекту відвідувач отримує достатній обсяг інформації для ознайомлення з діяльністю компанії.

Каталог

Каталог пропозицій формується в автоматичному режимі, завантажуючи актуальні лоти з аукціону Copart. Відповідно потенційний клієнт в рамках сайту Crystal Group LTD має можливість підібрати підходящий автомобіль використовуючи фільтрацію і ознайомитися з попередньою вартістю машини в Україні з урахуванням додаткових витрат на доставку / розмитнення / сертифікацію.

Картка лота

Картка актуального лота надає відвідувачеві детальну інформацію про ціну транспортного засобу, вартості авто в Україні з урахуванням послуг Crystal Group LTD, а також дані про характеристики машини і фото. В результаті відвідувач отримує максимум інформації, що сприятливо позначається на прискоренні прийняття рішення про покупку автомобіля з США.

Калькулятор розмитнення

На сайті реалізований калькулятор розмитнення транспортного засобу з США за допомогою якого відвідувач може прорахувати скільки коштуватиме йому ця процедура при замовленні авто за допомогою Crystall Group LTD з аукціону Copart. Для цього потенційному клієнту достатньо вказати характеристики авто і калькулятор покаже йому орієнтовну вартість розмитнення в Україні.

Калькулятор доставки авто

Для клієнтів, які хочуть скористатися послугами Crystall Group LTD по доставці транспортних засобів, реалізований відповідний калькулятор. Щоб прорахувати вартість логістики досить вибрати точку відправлення, точку доставки і тип кузова доставляється ТС.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: