Промо сайт для житлового комплексу Forest Hill Промо сайт для житлового комплексу Forest Hill
Проект

Промо сайт для житлового комплексу Forest Hill

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити промо сайт для компанії з будівництва житлового комплексу Forest Hill. Основне завдання проекту полягало в максимально можливому покритті інформаційного попиту потенційних покупців житла. Необхідна презентація варіантів квартир, ходу будівництва, характеристик житла, можливості зв'язатися з відділом продажів, а також терміни здачі об'єкта в експлуатацію.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту зустрічає відвідувача простою та зрозумілою навігацією, а також якісним рендером зовнішнього вигляду житлового комплексу. Потенційний клієнт має можливість відразу перейти до його розділу на сайті або ж продовжити навігацію вниз по сторінці.

Опис проекту

Блок тип житла дозволяє потенційним клієнтам ознайомитись з варіантами планувань таунхаусів та квартир у житловому комплексі. При необхідності можна одразу зв'язатися з відділом продажів для запису на перегляд, уточнення деталей покупки тощо.

Генеральний план

Розділ сайту з генеральним планом показує зовнішній вигляд житлового комплексу, який планується до будівництва. Потенційний покупець має можливість ознайомитися з розташуванням комплексу, організацією навколишньої інфраструктури, а також загальними характеристиками об'єктів за кількістю квартир/таунхаусів, технологіями будівництва та обладнанням, що використовується в оснащенні інженерних мереж.

Контакти

Після ознайомлення з особливостями житлового комплексу відвідувачам пропонується заповнити форму зворотного зв'язку для отримання будь-яких консультацій щодо покупки житла у ЖК Forest Hill.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: