Створення інтернет-проекту для компанії GoodCasting Створення інтернет-проекту для компанії GoodCasting
Проект

Створення інтернет-проекту для компанії GoodCasting

Види робіт
Кастомна розробка проекту
ABOUT PROJECT
Завдання

Створення проекту для компанії GoodCasting, яка займається підбором акторів для рекламних, кіно та інших медіа-проектів. Основною метою проекту є презентація агентства та його послуг для зацікавлених користувачів, створення функціоналу для подання анкети на приєднання до агентства, а також розробка особистого кабінету для власників GoodCasting з можливістю взаємодії із загальною базою акторів та формування баз під відповідні проекти.

Implementation
ГОЛОВНА СТОРІНКА

На головній сторінці сайту розміщені матеріали, які можуть залучити нових користувачів та зацікавити їх участю у кастингах. Відвідувач сайту може ознайомитись з поточними учасниками агентства, переглянути роботи GoodCasting та переглянути актуальні кастинги, які залучають нових учасників.

АКТУАЛЬНІ КАСТИНГИ

На сторінці з актуальними кастингами користувачі можуть ознайомитися з поточними заходами та вимогами щодо нових учасників. Реалізовано можливість фільтрації кастингів відповідно до потреб потенційного учасника відбору. На кожен кастинг представлена ​​повна інформація про кандидатів, місце проведення, вікові обмеження та дату проведення.

СТОРІНКА КАСТИНГУ

Сторінка кастингу показує докладну інформацію про захід, вимоги до учасників, умови оплати, рівень професіоналізму тощо. Також користувачі можуть поділитись посиланням на кастинг через соціальні мережі та подати заявку на реєстрацію.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КАСТИНГІВ

Учасникам кастингів надається особистий кабінет на сайті агентства GoodCasting, що дозволяє заповнити анкету для реєстрації на відбір. Після успішної реєстрації через сайт менеджер по роботі з кандидатами підтверджує заповнену анкету.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ АГЕНЦІЇ

Розроблено окремий особистий кабінет для представників агентства GoodCasting, який надає доступ до загальної бази акторів. Можливість швидкої фільтрації кандидатів за заданими параметрами та доданий функціонал створення нової анкети за потреби.

Створені бази акторів можна переглядати у відповідному розділі кабінету та виконувати з ними різні дії, такі як відправлення прямого посилання на базу, розсилка добірки на кілька електронних адрес, редагування акторського складу тощо.

Для сайту агентства GoodCasting реалізовано можливість управління доступом до бази акторів, а також право редагування добірки акторів за потреби.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: