Корпоративний сайт для компанії KeramTerm Корпоративний сайт для компанії KeramTerm
Проект

Корпоративний сайт для компанії KeramTerm

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Створення корпоративного інтернет-ресурсу для компанії KeramTerm, яка виробляє клінкерні термопанелі, з метою надати клієнтам зручний та інформативний каталог продукції, а також можливість отримати консультацію від фахівця.

Implementation
Головна сторінка

Відвідувачі сайту можуть вибрати опцію, що їх цікавить, відразу після переходу на головну сторінку: ознайомитися з повним каталогом продукції, дізнатися про переваги термопанелей, зв'язатися зі спеціалістом для уточнення деталей продажу або отримати розгорнуту інформацію про вироби KeramTerm.

Продукція

Для відвідувачів, не знайомих із термопанелями, на сайті створено окремий блок, який докладно розповідає про особливості продукції та її переваги при використанні для оформлення екстер'єру будівель.

Сторінка товару

На сторінках каталогу представлені  фотографії продукції, опис, ціна, докладні характеристики та різновиди затірки. Крім того, потенційному покупцеві пропонується перегляд будівельних об'єктів, на яких було застосовано цей вид товару.

Таблиця з різновидами товару та цінами допоможе покупцеві краще розуміти остаточну вартість замовлення, враховуючи товщину та вид утеплювача. Відвідувачі сайту можуть також порівнювати ціни за квадратний метр і шукати найкращу пропозицію, що володіє ідеальним балансом між якістю і вартістю.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Проект вирішить поставлені завдання на сто відсотків, а також буде коректно працювати на будь-якому пристрої. Ознайомтеся з рівнем адаптивності сайту або ж перейдіть до вивчення його версій.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: