Розробка корпоративного сайту для ЖК "Небо" Розробка корпоративного сайту для ЖК "Небо"
Проект

Розробка корпоративного сайту для ЖК "Небо"

Види робіт
Дизайн, розробка, маркетинг
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити корпоративний сайт для ЖК "Небо". Основним завданням було надання потенційним покупцям квартир докладної інформації про комплекс, закрити большіноство можливих заперечень, що перешкоджають здійсненню угоди, а також стильно презентувати будівельний проект в цілому.

Implementation
Головна сторінка

При відвідуванні головної сторінки сайту відвідувачів зустрічає повноекранна презентація зовнішнього вигляду комплексу зі зручною навігацією по сайту і цільовим закликом до замовлення консультації.

Образ інфраструктури

На проекті реалізовано функціонал презентації навколишнього середовища житлового комплексу, що дозволяє відвідувачам не виходячи з дому ознайомитися з інфраструктурою в крокової доступності від ЖК.

Планування квартир

Реалізований простий і зручний функціонал презентації планувань квартир з можливістю записатися на перегляд у зручний для клієнта час.

Новинний блок

Для ЖК дуже важливо мати можливість розповідати потенційним покупцям іфнормацію про хід будівництва об'єкта, а також про інші деталі пов'язаних з житловим комплексом. Такий підхід викликає довіру з боку майбутніх власників квартир і скорочує перелік можливих заперечень, що впливають на позитивне прийняття рішення про покупку квартири.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: