Розробка корпоративного сайту "НЕОЛІТ" Розробка корпоративного сайту "НЕОЛІТ"
Проект

Розробка корпоративного сайту "НЕОЛІТ"

Тип проекту
Корпоративний сайт
Види робіт
Дизайн, розробка сайту, просування
aBOUT PROJECT
Завдання

Реалізувати корпоративний проект для логістичної компанії Neolit. Головне завдання проекту — презентація компанії для потенційних клієнтів, залучення нових заявок на перевезення вантажів, можливість відстеження шляху вантажу за трек-кодом.

Implementation
Головний
екран сайту

Для максимального залучення потенційних клієнтів на головній сторінці сайту використовується відеофон з короткою презентацією компанії.

Відвідувач, заходячи на сайт, відразу розуміє, куди він потрапив і чим займається компанія. Якщо відвідувач вже є клієнтом компанії, за допомогою трек-коду він має можливість відстежити свій вантаж, посилку і т. д.

Відстеження
трекінг-коду

Система відстеження доставки вантажів або маршруту кур'єра за допомогою трекінг-коду дозволяє дізнатися про стан виконання замовлення.

Додатково клієнт може ознайомитися зі статистикою транспортування.

Інформаційне наповнення

На сайті надається максимум інформації для широкого кола відвідувачів.

Клієнти можуть ознайомитися з особливостями великогабаритних перевезень, оформленням документації та іншими моментами, що відповідають сфері логістики.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлені клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
CLIENT REVIEW
Aleksandra Pryshchepa

От имени компании Neolit Logistics хотела бы поблагодарить Феникс Индастри за долгосрочное эффективное сотрудничество. Ребята предоставляют нам полный комплекс услуг: занимались сопровождением предыдущего сайта, разработали новый, занимаются его тех. поддержкой и продвижением. И даже если бывали результаты, которые нас не очень устраивали, руководство Феникс всегда идет на контакт и совместную разработку плана действий. Рекомендуем Феникс Индастри к сотрудничеству!

Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: