Створення інтернет магазину для заводу "Продмаш" Створення інтернет магазину для заводу "Продмаш"
Проект

Створення інтернет магазину для заводу "Продмаш"

Тип проекту
Інтернет-магазин
Види робіт
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
aBOUT PROJECT
завдання

Розробити інтернет-магазин для заводу "Продмаш", який займається обробкою і виробництвом виробів з металу. Основне завдання проекту
полягало в реалізації простого і зручного проекту з презентацією повного спектру продукції замовника. Відвідувачі повинні мати можливість ознайомитися з асортиментом товарів, а також просто і зручно оформити замовлення.

Implementation
Каталог товарів

При переході в будь-яку категорію каталогу продукції потенційний покупець має можливість вибрати що цікавить його вид виробів для швидкого сортування лістингу та прискорення процесу підбору товару.

Такий підхід прямо впливає на швидкість вибору продукції та її подальшого замовлення покупцем, що сприяє зростанню продажів і товарообігу.

Картка товару

При перегляді сторінки товару, в залежності від контексту продукту, покупець має можливість вказати необхідні параметри, щоб дізнатися вартість та оформити замовлення на необхідний продукт.

Реалізація складного товару на проекті скорочує кількість позицій в каталозі та позбавляє користувача від необхідності відкривати кілька схожих пропозицій для перегляду.

Відповідно такий підхід спрощує процес ознайомлення з продукцією, що впливає на рівень подальших продажів інтернет-магазину.

виробничі
послуги

Каталог послуг реалізований у форматі лістингу і призначений для презентації можливостей заводу щодо виконання певних видів робіт щодо виробництва та обробки виробів з металу.

Кожна послуга має повний інформаційним супроводом про те, як вона виконується з можливістю її замовлення через форму зворотного зв'язку.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: