Феникс – Створення корпоративного сайту '' РЕПОРТЕР' ''

Створення корпоративного сайту '' РЕПОРТЕР' '' Створення корпоративного сайту '' РЕПОРТЕР' ''

Напрямок
Ресторани та розваги
Тип проекту
Корпоративний сайт
Види робіт
Дизайн, розробка сайту, маркетинг
aBOUT PROJECT
Завдання

Розробити корпоративний сайт для ресторану «Репортер» у м. Дніпро. Основне завдання — максимально докладно надати кожному відвідувачеві сайту інформацію про заклад, його можливості, події, що плануються, новини та т. д.

Implementation
Головна сторінка

При відвідуванні сайту потенційний клієнт ресторану має можливість у рамках першого екрану ознайомитися з усіма можливостями закладу.

Інформаційне наповнення побудовано таким чином, що відвідувач може відразу спланувати своє дозвілля перед тим, як відвідати заклад.

Меню ресторану

Розділ «Меню» корпоративного сайту надає відвідувачам можливість ознайомитися з кухнею ресторану «Репортер», переглянути ексклюзивні страви та їх вартість, а також отримати інформацію про поточні та майбутні гастрономічні події.

Відеозвіти

На сайті реалізована система постингу відеозвітів про заходи, які проходили в ресторані «Репортер».

У закладі регулярно проводяться всілякі події за участю відомих людей, а також гастрономічні майстер-класи для всіх охочих. Відповідно, всі, хто не зміг бути присутнім особисто на заході, можуть ознайомитися з фото, відеозвітами безпосередньо на сайті.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлені клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
img-fluid
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення