Розробка каталогу авто в США з прив'язкою до Copart Розробка каталогу авто в США з прив'язкою до Copart
Проект

Розробка каталогу авто в США з прив'язкою до Copart

Види робіт
Редизайн, розробка сайту, просування
aBOUT PROJECT
Завдання

Мета проекту — залучення нових клієнтів, які хочуть купити авто з США на вигідних фінансових умовах. Завдання полягало в аналізі поточного сайту, виявленні недостатньої інформації, що впливає на конверсію. В результаті було прийнято рішення освіжити зовнішній вигляд проекту, представити на сайті каталог автомобілів у наявності, які знаходяться вже в Україні, та підключити парсинг актуальних пропозицій з аукціону Copart.

В результаті потенційні клієнти максимально залучаються до вивчення пропозицій авто на сайті як у наявності, так і з аукціону. При необхідності відвідувачі можуть одразу дізнатися вартість доставки кожної машини під ключ. Відповідно клієнти отримують всю необхідну інформацію для прийняття рішення про покупку автомобіля з США.

Head Department
UI/UX Department
Programming Department
Marketing Department
Implementation
Повна
синхронізація
з аукціоном
Copart

Розроблено функціонал парсинга актуальних лотів з аукціону Copart. Сайт повністю синхронізується з автомобільним майданчиком. В результаті потенційні клієнти мають можливість відразу ознайомитися з поточними пропозиціями американського ринку вживаних транспортних засобів.

Цільовий відвідувач сайту T2D відразу втягується у вивчення каталогу актуальних лотів і, обравши цікаву пропозицію, може замовити викуп авто з доставкою в Україну.

Розрахунок вартості
автомобіля

Якщо клієнт знає, який автомобіль йому потрібен, він може відразу заповнити просту форму й відправити заявку компанії. В результаті він отримає актуальні пропозиції та прийме рішення про початок співпраці, якщо його влаштують умови.

Каталог топ-лотів
з аукціонів США

На головній сторінці відвідувачеві показуються топ-пропозиції з аукціонів США, які компанія готова привезти в Україну під ключ.

Клієнт може відразу побачити відповідний автомобіль, ознайомитися з детальною інформацією та прийняти рішення про покупку транспортного засобу.

Каталог авто
в наявності

Для залучення відвідувачів проекту на головній сторінці показуються автомобілі, які першими були доставлені для клієнтів з України.

Кожна пропозиція відображає вартість лота в Америці й остаточну ціну з доставкою клієнту.

Детальна
інформація
про кожний
автомобіль

Кожен актуальний лот з аукціону Copart містить у собі інформацію про проведення торгів, технічні характеристики й вартість авто при співробітництві з компанією T2D.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлені клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: