Інтернет-магазин з продажу матраців та аксесуарів для сну Toppers Інтернет-магазин з продажу матраців та аксесуарів для сну Toppers
Проект

Інтернет-магазин з продажу матраців та аксесуарів для сну Toppers

Види робіт
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин з продажу матраців та аксесуарів для сну. Основне завдання полягало в реалізації вузькоспеціалізованого проекту, де кожен потенційний клієнт зможе зручно і швидко підібрати/замовити продукцію, що його цікавить.

Implementation
Головна сторінка

Інтернет-магазин реалізує 4 відомі бренди матрацної продукції з безліччю серій у кожному. Виходячи з цього при відвідуванні сайту до уваги відвідувача пропонується проста та зручна навігація по сайту, перелік акцій та спеціальних пропозицій, а також презентація брендів, продукцію яких можна купити в ІМ “Topers”. Крім цього на головній сторінці передбачено два товарні блоки, де відображаються товари, що найбільше продаються, і поточні знижки на конкретні позиції.

Карточка товару

Сторінка товару спроектована із виведенням максимально повного спектра інформації про продукт. Доданий модуль подарунків до товару, що настроюється. Покупцеві надається можливість вибору розміру виробу, а також можливості замовлення нестандартного матраца, якщо це потреба. Якщо у клієнта виникають труднощі з вибором, він може скористатися за допомогою експерта, надіславши запит на консультацію.

Каталог товарів

Каталог товарів надає покупцеві, в залежності від його вимог, можливість зручно відсортувати перелік продукції за заданими критеріями та суттєво скоротити час на пошук необхідного виробу. Превью товару спроектовано з можливістю виведення основних характеристик, великого зображення продукту та вартості товару.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: