Інтернет-магазин "VELVI" Інтернет-магазин "VELVI"
Проект

Інтернет-магазин "VELVI"

Види робіт
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин для виробника виробів з натуральної шкіри "VELVI" з конфігуратором опцій по кожному товару. Потенційний покупець повинен мати можливість вибрати відповідний товар, колір шкіри, додати напис / зображення, вибрати подарункову упаковку, а також зручно і просто оформити замовлення в онлайн-режимі.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка сайту одразу інформує відвідувачів різновидах виробів, які пропонує компанія "Velvi", а також надає інформацію про гарантії, послуги і про доставку товарів. Крім цього потенційним покупцям транслюється позиціонування компанії про те, що на сайті можна придбати унікальний виріб зі шкіри на подарунок.

Блок FAQ

Для відвідувачів, які ще не купували шкіряні вироби в магазині "Velvi" - реалізований блок з відповідями на типові запитання, який призначений для скорочення переліку заперечень і підвищення ймовірності до покупки.

Карточка товару

Картка товару виконана в простому і функціональному вигляді, де потенційний покупець має можливість отримати всю необхідну інформацію, а також створити унікальний виріб зі шкіри з бажаними написами / зображеннями і тд. Залежно від виду продукції відвідувачеві доступні різні види зміни зовнішнього вигляду товару.

Оформлення замовлення

Оформлення замовлення вимагає від покупця мінімум необхідної інформації для введення, а також пропонує різні варіанти оплати / доставки виробів зі шкіри. На цьому етапі відвідувач може відредагувати склад замовлення видаливши непотрібні позиції або змінивши кількість одного або кількох товарів в списку обраної продукції.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: