Сайт фонду Worldwide Humanitarian Foundation Сайт фонду Worldwide Humanitarian Foundation
Проект

Сайт фонду Worldwide Humanitarian Foundation

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Основна мета проекту — створення веб-сайту, який наголосив би на діяльності фонду Worldwide Humanitarian Foundation і надавав можливість зробити благодійні пожертвування для підтримки проектів фонду.

Implementation
Головна сторінка

При відвідуванні головної сторінки сайту користувач отримує повну інформацію про діяльність фонду, включаючи короткий огляд його напрямків роботи. Відвідувачі мають можливість переглянути відео, ознайомитися з результатами, досягнутими організацією, а також внести пожертвування або надіслати заявку, щоб приєднатися до команди.

З урахуванням корпоративного стилю, запропонованого замовником, ми створили фотогалереї для розміщення на сайті фотоматеріалів, що відображають ключові моменти діяльності фонду.

Проект TRAIN & DONATEС

З метою залучення благодійних пожертв на гуманітарні цілі ми використовували підхід, при якому відвідувачам пропонується отримати певну цінність замість їх внесків. Цей підхід активно стимулює пожертвування та нагадує користувачам, що здоровий спосіб життя є ключовим фактором успіху. В даному випадку ми пропонуємо набір онлайн-уроків з різних напрямків тренувань, адаптованих під рівень підготовки кожної людини. Таким чином, відвідувачі, набуваючи доступу до цих онлайн-тренувань, не тільки роблять добру справу, а й отримують цінний контент для себе.

На сторінці онлайн-тренувань надається докладна інформація про тривалість тренування, кількість вправ, необхідний рівень фізичної підготовки, а також надаються рекомендації щодо виконання програми. Крім того, пропонується інформація про тренера, його досягнення та мінімальну вартість доступу до тренувань.

Тренувальні програми, доступні для отримання за допомогою пожертвування, розроблені лише досвідченими тренерами, які мають сертифікацію та активно практикують у своїй галузі. Кожен фахівець має значний досвід у своїй дисципліні. Відповідна інформація про тренерів представлена ​​на сторінці зі списком доступних тренувань.

Модальне вікно для пожертвувань розроблене з урахуванням доступності мінімальної вартості онлайн-тренування, яку можна сплатити для отримання доступу до відео. Користувачам надається можливість обрати один із варіантів оплати, включаючи суму, що перевищує рекомендовану ціну, або пожертвувати будь-яку іншу суму на допомогу гуманітарним проектам. Крім того, передбачено опцію купівлі тренування для інших користувачів. У такому випадку достатньо вибрати суму пожертвування, заповнити форму та вказати e-mail одержувача, якому буде надано доступ до тренувального контенту.

Крім проектів, що організуються фондом Worldwide Humanitarian Foundation для збору благодійних пожертвувань, на сайті також передбачено спеціальний блок, який розміщується на різних сторінках з метою залучення пожертвувань від людей, які бажають зробити добру справу. Крім того, відвідувачі можуть подати заявку до фонду, щоб стати частиною міжнародної команди гуманітарного фонду.

DONATIONS

Сторінка збору пожертв надає користувачам різні варіанти для переказу коштів на допомогу. У ході проектування було враховано велику кількість варіантів для пожертвувань, але їх додавання на сайт здійснюється поступово, у процесі встановлення партнерських відносин між фондом та платформами для переказу коштів.

ПРОЕКТ "SUPPORT SNAK"

Окрім онлайн тренувань, WHF веде кілька проектів, мета яких – заохочення благодійної діяльності. Одним із таких проектів є поширення протеїнового батончика під назвою «Support Snak». Крім того, фонд запускає й інші проекти, спрямовані на допомогу людям.

На сторінці «Support Snak» представлена ​​докладна інформація про продукти, призначені для активних людей та прихильників здорового способу життя. Відвідувачі можуть ознайомитися з різноманітністю продукції, її складом, місцями продажу та іншою корисною інформацією щодо проекту.

MEDIA CENTER

Міжнародний гуманітарний фонд надає великого значення публікації своїх досягнень через засоби масової інформації. Для цієї мети розроблено спеціальний модуль, який дозволяє розміщувати новини та відеоматеріали, що відображають роботу та досягнення фонду. Відвідувачі сайту мають змогу отримати всю необхідну інформацію про організацію.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: