Створення інтернет-магазину для компанії "Zapchasty" Створення інтернет-магазину для компанії "Zapchasty"
Проект

Створення інтернет-магазину для компанії "Zapchasty"

Види робіт
Дизайн, створення інтернет магазину, просування
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин з продажу запчастин для обслуговування побутової техніки. Основним завданням при реалізації проекту було надання функціонального інтерфейсу для підбору та замовлення деталей, який буде доступний для широкого кола цільової аудиторії проекту.

Implementation
Головна сторінка

При першому відвідуванні інтернет-магазину потенційному клієнту відразу надається каталог продукції, зручно розбитий за основними категоріями. Для прискореного пошуку реалізована форма, що дозволяє в кілька кліків знайти необхідні запчастини.

Несправності побутової техніки

На головній сторінці магазину реалізований блок з поширеними поломками різних видів техніки. Надана в цьому розділі інформація про можливі проблеми і методи їх виправлення дозволяє прискорити процес підбору запчастин методом вирішення проблем клієнтів.

Каталог товарів

Каталог-товарів розподілений за основними категоріями, в кожній з яких надаються найбільш популярні підкатегорії для спрощення підбору деталей і їх последюущего замовлення в інтернет-магазині.

Карточка товару

Картка товару реалізована з великими фото товару, а також з повним інформаційним супроводом про деталі, включаючи характеристики, опис, способи оплати, доставки і т.д. Для оптових покупців виведені умови, при дотриманні яких надається спеціальна ціна на продукцію.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: