Просування інтернет магазину
Our advantages
Відкритість
Відкритість
Надаємо всю інформацію про роботи на проекті. Працюємо з відкритим бюджетом, чітко розділивши роботи і математичні вкладення в сайт.
Індивідуальність
Індивідуальність
За проектом закріплений особистий менеджер, який забезпечить якісне виконання робіт на всіх етапах.
Оперативність
Оперативність
90% завдань, що надходять, вирішуються в той же день. Для оперативного реагування створюється чат. Всі завдання вносяться в CRM.
Узгодженість
Узгодженість
Працюємо за попередньо розробленим планом розвитку вашого проекту мінімум на 3 місяці вперед.
Cases
Отримайте персональний план просування вашого сайту

Сформуємо персональний план просування вашого сайту і відправимо вам на e-mail безкоштовно. Надішліть посилання на ваш проект і вкажіть коректну поштову адресу.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Cost of services
Етапи і вартість
Вартість робіт для кожного проекту розраховується індивідуально. Під час розрахунку враховується безліч параметрів (тип сайту, вік, таргетинг, конкуренція в ніші та інші).
Reviews
Терміни проведення робіт

Терміни проведення робіт індивідуальні для кожного проекту і залежать від багатьох факторів, починаючи від конкурентності ніші і закінчуючи поставленими цілями та бажаними результатами, які необхідно досягти.

Якісна технічна
оптимізація
Внутрішня оптимізація,
розширення семантики
Посилання з перевірених
джерел
Доопрацювання функціоналу
під завдання проекту
Start
Profit
Етап 3
7 місяців
Етап 2
2 місяці
Зовнішня
оптимізація
Етап 1
1 місяць
Внутрішня
оптимізація
Нарощування якісної посилальної маси. Робота з контентом, перелінковка, робота з аналітикою і Google Search Console, моніторинг позицій з основних запитів.
Технічна
оптимізація
Збір семантичного ядра запитів, складання контент-плану, заповнення метаданих, реєстрація сайту в сервісах Google. Аналіз результатів, щомісячне планування робіт з просування, розширення і доповнення семантичного ядра, створення нових посадкових сторінок.
Оптимізація сайту у відповідності з актуальними вимогами пошукових систем. Пошук і видача рекомендацій щодо виправлення всіх технічних помилок і недоліків на сайті. Щомісячний докладний звіт з робіт і результатів.
Підготовка сайту до проведення його внутрішньої оптимізації. Написання та розміщення текстів на посадочні сторінки, розробка стратегії просування.
0
3
6
9
Get in touch
Хочете покращити позиції вашого сайту в термін від 2 місяців?

Грамотна внутрішня і зовнішня оптимізація вашого проекту сприятиме збільшенню продажів або залученню нових клієнтів для вашого бізнесу. Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей вашого сайту.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
FAQ
Відповіді на типові запитання
Навіщо потрібно просування сайтів інтернет-магазинів

Просування сайтів та інтернет-магазинів

Онлайн-торгівля на сьогодні є одним з найбільш зручних і швидких способів продажу товарів. Бізнес у мережі вести дуже вигідно, тому що таким чином можна знайти максимально широку кількість аудиторії з усієї країни, а в перспективі — всього світу. Але потрібно правильно налаштувати роботу інтернет-магазину, а також ефективно його оптимізувати, щоб вийти на перші позиції в пошуковій видачі.

Замовити розкрутку інтернет-магазину можна в професійній компанії «Фенікс Індастрі», яка пропонує повний комплекс послуг з оптимізації. Вартість просування інтернет-магазину визначається індивідуально для кожного сайту в залежності від складності роботи.

Як відбувається просування сайтів та інтернет-магазинів

SEO-просування інтернет-магазину — це комплекс послуг з оптимізації сайту під пошукові системи. Google або Яндекс виставляють свої вимоги до інтернет-магазинів, і якщо ваш сайт максимально їм відповідає, то саме він вийде в ТОП за ключовими словами.

Складність у тому, що недостатньо просто виконати всі завдання згідно з чек-листом, а потрібно знати тонкощі просування в ніші, особливості роботи з інтернет-магазинами, сучасні тенденції ... Саме тому послуги оптимізації потрібно замовляти у кваліфікованих майстрів. 

Розкрутка сайту інтернет-магазину складається з декількох основних етапів:

 • Аналіз ніші та бізнесу. Це необхідно, щоб у цілому оцінити конкуренцію, сферу роботи й особливості просування сайту інтернет-магазину. Готується звіт, який буде використовуватися при побудові стратегії розкрутки.
 • Пошуковий, технічний і SEO-аудит сайту, який допомагає виявити всі проблеми на майданчику.
 • Перевірка юзабіліті, зручності сайту. Якщо користувач заходить в інтернет-магазині, але через кілька секунд залишає його, то може бути складність в юзабіліті. Потрібно це перевірити й усунути всі помилки.
 • Збирається семантичне ядро пошукових запитів, вони розподіляються за сторінками. За цими запитами буде просуватися сайт. Слова використовуються в мета-тегах, контенті, мікророзмітці.
 • Виконується комплексна внутрішня оптимізація сайту, яка включає безліч завдань.
 • Майданчик готується до зовнішнього просування, збирається посилальна маса.
 • Часто для просування сайту інтернет-магазину використовується контекстна реклама та інші методи розкрутки.

Переваги розкручування сайту від Фенікс Індастрі

Навіщо взагалі потрібно замовляти послугу просування інтернет-магазину? Серед незаперечних плюсів розкрутки можна виділити:

 • прихід нових клієнтів, потенційних і постійних покупців;
 • розширення та охоплення максимальної кількості цільової аудиторії;
 • поліпшення роботи сайту, усунення помилок юзабіліті та технічного боку;
 • підвищення впізнаваності бренду навіть за межами інтернету;
 • велика лояльність покупців і клієнтів;
 • зростання довіри серед користувачів;
 • більш ефективна витрата бюджету власника сайту та інше.

Комплексне просування інтернет-магазину — це професійна послуга, яка зробить ваш ресурс максимально впізнаваним і прибутковим.

Просування сайтів интернет магазинів: особливості

Розкрутка інтернет-магазинів істотно відрізняється від звичайного просування сайтів (наприклад, агрегаторів або лендінгу). Головна відмінність у тому, що тут потрібно оптимізувати в першу чергу товарний ряд. Це включає перевірку контенту, опису товарів, характеристик, оптимізацію зображень і назв сторінок.

Також потрібно зробити акцент на зовнішній оптимізації та якісних посиланнях на сайт, інакше пошукові системи не будуть сприймати сайт як авторитетний, а відповідно, і в ТОП він не увійде.

Етапи просування сайту

Кожна компанія та інтернет-магазин унікальні самі по собі, вони мають свої особливості й вимоги, які потрібно знати ще до початку просування, інакше можна допустити помилки й злити бюджет марно.

У тому, що стосується ціни просування інтернет-магазину, то її майже ніколи не можна визначити до аналізу сайту. Щоб оцінити весь обсяг роботи, якість сайту і точно вказати вартість, необхідно замовити у фахівців оцінку, SEO-аудит. Професіонали виконують перевірку основних технічних параметрів, а також оцінюють дизайн, юзабіліті, функціональність, оптимізацію, щоб у цілому зрозуміти, скільки роботи потрібно зробити над сайтом. Після цього можна точно сказати ціну розкрутки інтернет-магазину, терміни, а також дати орієнтовні результати на певних етапах.

Якщо ви хочете замовити за найдоступнішою та низькою вартістю просування інтернет-магазину, то звертайтеся в компанію «Фенікс Індастрі». Наші кваліфіковані фахівці знають про останні світові тренди оптимізації, тому можуть надати послуги на вищому рівні.

«Фенікс Індастрі» — це комплексне просування, швидкий і ефективний вихід у ТОП пошукової видачі. З нами у вас гарантовано буде зростання продажів, збільшення цільових користувачів, нових клієнтів і потенційних покупців, а значить, і отримання більшого прибутку.

Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: