Контекстна реклама

Контекстна реклама Google ads— це ефективний спосіб швидко запустити рекламу на сайт, вже завтра ви можете почати залучати нових клієнтів у свій бізнес.

18000 грн
кешбек на ваш рахунок
від 8500 грн
старт робіт
Our advantages
Відкритість
Відкритість
Надаємо всю інформацію про роботи на проекті. Працюємо з відкритим бюджетом, чітко розподіливши роботи і вкладення в рекламу.
Індивідуальність
Індивідуальність
За проектом закріплений особистий менеджер, який забезпечить якісне виконання робіт на всіх етапах.
Ефективність
Ефективність
Ми постійно працюємо над збільшення продажів з Вашого сайту і максимально ефективним витрачанням Вашого рекламного бюджету.
Професіоналізм
Професіоналізм
Вашою рекламою займаються кваліфіковані та досвідчені фахівці — сертифіковані партнери Google Ads, які щорічно підтверджують свою кваліфікацію шляхом складання сертифікаційних іспитів.
Cases
За 1 рік збільшили прибуток від реклами в 4 рази
970 %
ROI
6 090
конверсій
3,39 %
коефіцієнт конверсій
За 2 місяці збільшили продажі в 10 разів
2400 %
ROI
1 134
конверсій
2,89 %
коефіцієнт конверсій
У конкурентній B2B ніші за 8 місяців збільшили продаж у 3 рази
1048 %
ROI
24 800
конверсій
5,01 %
коефіцієнт конверсій
За 1 рік покращили ключові показники реклами у 3 рази
566 %
ROI
2 112
конверсій
1,26 %
коефіцієнт конверсій
Збільшили прибуток від реклами за 6 місяців більше ніж у 2 рази
1281 %
ROI
4 223
конверсій
2,96 %
коефіцієнт конверсій
На 150% зросла кількість. звернень для сайту з будівництва будинків
316 грн
вартість конверсії
143
звернення за 3 міс.
6 320
переходів за 3 міс.
Збільшили на 210% кількість цільових звернень для логістичної компанії
247 грн
вартість звернення
90
заявок на місяць
12 грн
пор. вартість кліка
У 2 рази зросла кількість замовлень без зростання бюджету
700
конверсій
377 грн
вартість конверсії
114 %
зростання кількості конверсій
В 5 разів збільшили кількість замовлень
452
конверсій
174 грн
вартість звернення
78 %
оптових замовлень
Отримайте персональну оцінку Вашого сайту

Сформуємо персональний план по рекламі Вашого сайту і відправимо Вам його на e-mail абсолютно безкоштовно. Надішліть посилання на Ваш проект і коректний e-mail.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
ЕТАПИ Й РЕЗУЛЬТАТИ ЗА РЕКЛАМУ
Створення рекламного
акаунта
Оптимізація рекламних
кампаній
Робота
з охопленням
Подальший розвиток
реклами
Start
Profit
Етап 3
з 2-го місяця
Етап 2
1 місяць
Подальший розвиток
Етап 1
1-2 дні
Оптимізація
Проведення комплексу робіт з метою підвищення ефективності рекламних кампаній.
Створення рекламного акаунта
Аналіз рекламного акаунта (перевірка оголошень, пошукових запитів, конверсій з реклами та ін.). Проведення комплексу робіт з метою підвищення подальшого розширення охоплення.
Підготовка структури рекламного акаунта, настройка цілей і конверсій, вибір оптимальних типів кампаній та їх первинна настройка. Внесення правок на підставі отриманої статистики з метою отримання максимальної ефективності.
Reviews
Cost of services

Вартість контекстної реклами

Вартість робіт для кожного проекту розраховується індивідуально. Під час розрахунку бюджету враховується безліч параметрів (релевантність сайту цільовим запитам, таргетинг, конкуренція в ніші та інші).

Вартість настройки рекламного акаунта й реклами залежить від обсягу робіт

Вартість щомісячного ведення рекламного акаунта для кожного проекту фіксована й розраховується індивідуально, в залежності від обсягу щомісячних робіт по рекламним кампаніям (кількість рекламних кампаній в акаунті, кількість оголошень, щомісячні завдання, необхідність змінювати / додавати оголошення тощо).

Контекстна реклама та її переваги

Контекстна реклама – ефективний інструмент для збільшення кількості замовлень та звернень з сайту. Саме тому сьогодні налаштування контекстної реклами користується такою високою популярністю серед компаній, які жадають досягти висот у обраній ніші.

Ми точно налаштуємо рекламну кампанію, покажемо оголошення цільовій аудиторії, будемо постійно оптимізувати кампанію і покращувати показники ефективності. Повернемо користувачів на сайт і простимулюємо повторні покупки за допомогою ретаргетінга. В результаті ви отримаєте цільовий трафік на сайт і зростання замовлень.

Контекстна реклама google за вигідною ціною

Обираючи нашу компанію, вас очікують наступні переваги:

 • контекстна реклама Google Adwords буде заснована на аналізі вашого бізнесу, що дозволить обрати кращу стратегію;
 • визначення цілей і погодження KPI;
 • налаштування реклами гугл дозволить обрати інструменти контекстної реклами і налаштувати глибоку аналітику;
 • налаштування лічильників Google Analytics та установка системи колл-трекінгу;
 • якщо замовити контекстну рекламу у нас, то ви отримаєте оптимізовану структуру рекламних кампаній;
 • створення оптимальних оголошень;
 • збір максимального пулу ключових слів;
 • замовити рекламу Google слід вже тому, що ми вчасно запускаємо рекламну кампанію.

Аналізуємо і коригуємо контекстну рекламу згідно з поточними потребами. Спеціалісти постійно аналізують пошукові запити, що дозволяє виявити нові мінус-слова. Ми також проводимо роботу над підвищенням CTR. Якщо контекстна реклама в Україні замовлена в нашій студії, то вона буде постійно покращуватися та приносити помітні результати. Ми завжди своєчасно надаємо повні звіти.

Якщо вас цікавить якісна контекстна реклама, то саме час замовити її в нашій компанії. Вам буде доступна якісна аналітика, яка відображає реальний стан справ, а фахівці складуть цікаві тексти оголошень, які обов'язково привернуть увагу цільової аудиторії. Послуги контекстної реклами «Фенікс Індастрі» можна замовити вже сьогодні. Наші консультанти нададуть повну інформацію щодо послуги. Ми додержуємося клієнтоорієнтованої цінової політики. Індивідуальний підхід, широкий перелік послуг з просування, які можна замовити у нашій веб-студії, дозволять вашому бізнесу досягти максимальних показників.

Послуга
Стоимость
Аудит кабінету Google Ads + звіт
від 2500 грн
Налаштування рекламного кабінету Google Ads
від 5000 грн
Управління рекламою на протязі місяця
від 5000 грн
Налаштування товарної реклами Google Shopping
від 11500 грн
Підготовка фіду для Google Merchant Center (окремо)
від 3500 грн
Налаштування ремаркетингу
від 4000 грн
Налаштування динамічного товарного ремаркетингу під ключ
від 7500 грн
Налаштування банерної реклами
від 5000 грн
Налаштування відеореклами в Youtube
від 4000 грн
Get in touch
У Вас вже запущена контекстна реклама, але ви не задоволені результатами?

Замовте в нас аудит Вашої рекламної кампанії, впровадження наших рекомендацій допоможе Вам підвищити ефективність реклами на 20-60%.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
FAQ
Відповіді на типові запитання
Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама Google Ads

Контекстна реклама — це один з найбільш ефективних видів інтернет-реклами, за якої оголошення показуються тільки зацікавленим користувачам і прямій цільовій аудиторії. Вона залежить від пошукового запиту, тому користь від контекстної реклами набагато вища, ніж у інших типів.

Візуально контекст виглядає як невеликі блоки оголошень на різних сайтах або безпосередньо в пошуковій видачі. Ми кожен день бачимо такі блоки справа на сторінках пошукової системи, банери на сайтах або відео на різних майданчиках.

Гугл-реклама відрізняється ефективністю, безліччю переваг, а при правильному плануванні вона не вимагає великого бюджету й витрат від компанії.

Навіщо потрібен контекст?

Послуга контекстної реклами користується дуже великим попитом серед власників сайтів, інтернет-магазинів і товарів. Є багато способів просувати свою компанію в інтернеті або продавати продукцію, але зазвичай вони або дуже затратні, або тривають довгий час. Щоб досягти результату від SEO-оптимізації, потрібно чекати кілька місяців, а ось після настройки контексту можна бачити поліпшення вже відразу.

Щоб правильно й максимально ефективно виконати настройку реклами Гугл і при цьому не витратити весь рекламний бюджет, краще звертатися до професіоналів «Фенікс Індастрі».

Якісний контекст потрібен, щоб набагато швидше й зручніше підняти сайт у ТОП, збільшити кількість клієнтів, привести нових покупців або популяризувати бренд. І це, відповідно, принесе вам більше доходу.

Чим контекстна реклама Гугл відрізняється від інших видів просування?

Контекст вважається окремим видом реклами й просування. Головна відмінність контекстної реклами Гугл у тому, що вона працює безпосередньо на цільову аудиторію і ефект від неї видно буквально через пару днів. Крім того, у звичайних видів реклами власник сайту платить за сам факт публікації, а в контексті ви платите за тих користувачів, які перейшли на ваш сайт або виконали там якісь дії.

Серед переваг даного виду рекламної кампанії слід зазначити:

 • Ваше оголошення бачать тільки ті користувачі, які зацікавлені в покупці товару. Тобто пошукова система повинна побачити, що цей запит саме продає або відповідає вашому сайту.
 • Оголошення використовують певні ключові слова, тому можна вибрати найточніші й корисні, які відповідають тематиці вашого сайту.
 • Реклама не стає набридливою, тому що її показують тим, хто зараз готовий зробити покупку, а не просто всім користувачам.
 • Власник сайту або фахівець з налаштування контекстної реклами може сам визначати, скільки він готовий платити за дію користувача. Якщо рекламний бюджет не дозволяє, то можна вибрати певні ключові слова, які принесуть кращих клієнтів і зменшать витрати.
 • Сама публікація рекламного оголошення безкоштовна, а платиться тільки за конкретний перехід, клік, дію.
 • Завжди можна стежити за результатами й ефективністю реклами, бачити кількість переходів, дії користувачів, а також звідки клієнт прийшов.

Замовити контекстну рекламу можна буквально для будь-якого типу товарів або послуг, і при правильному налаштуванні вона буде працювати тільки з безпосередньою аудиторією.

Налаштування контекстної реклами: особливості та етапи

Є кілька основних етапів налаштування контекстної реклами Google Ads (AdWords):

 • Визначається мета бізнесу, а також потрібно виконати повний аудит сайту, ніші, конкурентів і в цілому бізнесу.
 • Визначається правильна цільова аудиторія, основні характеристики орієнтування.
 • Створюється рекламний акаунт в Google Ads.
 • Щоб налаштувати оголошення, збирається семантика під ваш сайт.
 • Виконується настройка контекстної реклами Google Ads (AdWords), вибирається тип оголошень.
 • Запускається реклама.
 • Щоб бачити ефект, налаштовується аналітика й цілі.
 • Виконується тестування, перевірка, моніторинг результатів і ефективності. Залежно від отриманих даних можна відредагувати рекламу.

Замовити контекстну рекламу Google можна в компанії «Фенікс Індастрі» за доступною ціною та з гарантією ефективності. Ми маємо великий досвід у цій сфері, тому надаємо виключно якісні й професійні послуги.

Коли показуються оголошення з Google-рекламою?

Кожен користувач стикається з контекстною рекламою. Залежно від самого товару або аудиторії, вона буває різних типів. Найчастіше Google-реклама — це сторінки, які з'являються перед результатами пошукової видачі. Наприклад, якщо користувач шукає «купити недорогий ноутбук», а ваша компанія якраз продає ноутбуки за доступною ціною і ви має підключений контекст, то ваша реклама буде показуватися перед результатами видачі. Через якийсь час клієнт може бачити таке ж оголошення від вашої компанії (якщо настройка була так виконана) на інших сайтах.

Контекстна реклама Google — це дуже вигідний, зручний і корисний інструмент просування вашого бізнесу. З його допомогою можна швидко й легко знайти свою цільову аудиторію та зробити майданчик популярним.

Як витрачається бюджет у контекстній рекламі?

Оплата в контекстній рекламі здійснюється способом CPC (від англ. Cost per click — ціна за клік) — ви не платите за те, що ваше оголошення буде показуватися користувачем, ви оплачуєте тільки цільові переходи на Ваш сайт за цільовими ключовими словами.

Яка ціна настройки контекстної реклами?

Вартість контекстної реклами залежить від того, скільки користувачів її побачили або частіше — скільки перейшли на ваш сайт. Ще перед запуском виконується настройка, визначаються основні особливості рекламної кампанії та вартість кожного кліка. Тут працює принцип аукціону: чим вищу ви поставите ціну за один клік, тим частіше буде показуватися ваше оголошення.

Але в цілому ціна контекстної реклами залежить від різних чинників, аж до того, який зараз час доби. Що це за тип товару, скільки у нього конкуренції та наскільки якісне оголошення? На ці питання потрібно відповісти ще під час підключення контексту.

У компанії «Фенікс Індастрі» ви можете замовити настройку Гугл-реклами з найвищими показниками якості. В системі працює спеціальний алгоритм, який при хороших оголошеннях знижує ціну на кліки й одночасно частіше їх показує цільової аудиторії. З нами ви можете отримати найякіснішу, ефективну й недорогу рекламу.

Як замовити налаштування контекстної реклами Google Ads?

Щоб контекстна реклама приносила прибуток, приводила вам клієнтів і покупців, необхідно виконати правильну настройку. Це можуть зробити тільки професіонали, які мають великий досвід у такій роботі, тому що настройка має масу тонкощів і особливостей.

Замовити контекстну рекламу Google Ads (AdWords) ви можете у фахівців маркетингової компанії «Фенікс Індастрі». Ми пропонуємо безліч ефективних послуг для просування вашої компанії в інтернеті, а також гарантуємо кращий результат. Крім того, в нашій фірмі ви отримаєте найнижчу ціну на послуги.

Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Зачекай!!!

Безкоштовно проведемо аудит твоєї рекламної компанії

Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: