ABOUT PROJECT
Константин
Керівник проекту
Про проект

За 2 роки активної роботи, ми збільшили кількість конверсій більш ніж в 2 рази, без збільшення бюджету.

Компанія займається продажем і установкою всіх видів дверей для споживчої частки ринку в місті Дніпро. Даний напрямок бізнесу є дуже конкурентним.

Основна складність полягає з самої специфіки продукту. Щоб купити двері, як правило потрібно прийти в салон, подивитися колір / фактуру / матеріал, підібрати фурнітуру. Оцінити ефективність реклами в такому випадку досить складно, необхідно використовувати CRM-систему і аналітику дзвінків.

Протягом кожного місяця ми відстежуємо результати і покращуємо показники які позитивно відображаються на продажах клієнта. Основні замовлення припадають на звернення по телефону. Після того як ми впровадили IP телефонію Ringostat, ми почали аналізувати роботу рекламних кампаній, це допомогло визначити ефективність і збільшити продажі.

RESULTS

Результати

700 конверсій

Один з ключових показників який дозволяє визначити ефективність реклами. Оскільки у нашого замовника є оффлайн магазини в м Дніпро, як правило все покупки проводяться саме через нього.

Для чіткого розуміння, як отримані заявки конвертуються в реальні продажі, необхідно налаштувати CRM-систему, навчити відділ продажів фіксувати статуси всіх звернень і мати інструменти аналітики телефонних дзвінків, в нашому випадку це Ringostat.

377 грн.
Вартість конверсії

Коли реклама вже запущена і приносить клієнтів, починається етап оптимізації реклами. Ми вважаємо що це один з найважливіших етапів розвитку рекламного аккаунта і поліпшення показників бізнесу клієнта.

Ми кожен день працюємо над тим, щоб вартість конверсії була нижче. На виході, клієнт отримує більше клієнтів за ті ж гроші.

на 114 %
Зростання кількості конверсій

Розвиток бізнесу не може здійснюватися без розвитку маркетингових інструментів. Ми завжди прагнемо поліпшити всі показники рекламних кампаній.

Майже за рік нам вдалося збільшити кількість конверсій більше ніж в 2 рази, це відмінний показник для такої конкурентної ніші. При цьому варто розуміти, що для ефективної роботи з рекламою, недостатньо 1-2 місяців.

GET IN TOUCH
Бажаєте ефективну рекламу?

Заповніть просту форму і отримаєте індивідуальний план розвитку сайту за рахунок контекстної реклами.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: