ABOUT PROJECT
Константин
Керівник проекту
Про проект

За 2 роки співпраці, компанія нашого замовника зросла більше ніж в 5 разів ... Якщо в 2019 році компанія будувала в рік всього кілька об'єктів, то в 2021 вже змушені відмовлятися від замовлень через брак ресурсів. Запустили повноцінне представництво в Києві, а на черзі інші міста.

Ми були першими хто впровадив Google Shopping для проектів будинків в Україні і отримували дуже багато трафіку буквально за копійки. Ніхто це не робив, тому що це проект будинку - документ, а не товар і його як би фактично немає.

При роботі в даній ніші, важливо розуміти, що кожен потенційний клієнт перебуває на різних етапах прийняття рішення, хтось мріє про будинок, інший вибирає ділянку, третій хоче розібратися в кожному етапі будівництва і шукає експертизу на ринку, таких профілів користувачів ми виявили більше десятка і одне із завдань була охопити кожного.

Максимум результату ми отримали за допомогою пошукових кампаній на напрямки: будівництва будинків і готові проекти будинків. Велика частина аудиторії багато часу приділяє пошуку проекту майбутнього будинку, переглядає візуалізації на сайті, дивиться скільки може коштує такий будинок як під обробку, так і під ключ.

Дуже важливим аспектом є сам сайт і його якість реалізації: швидкість, функціонал, зручність, повнота інформації по проектам будинків.

Одна з особливостей тематики полягає в тому що, від моменту першого звернення клієнта до моменту підписання договору може пройти від декількох місяців до року, тому важливо використовувати CRM-систему і аналітику телефонних дзвінків, наприклад Ringostat.

RESULTS

Результати

316 грн.
Вартість конверсії

У перший місяць запуску реклами, вартість конверсії була 500 грн. За 4 місяці ми змогли зменшити її більш ніж на 30%. Ми завжди прагнемо отримати більше - меншими засобами.

Це також стосується ведення рекламного аккаунта. Ми завжди намагаємося заощадити гроші клієнта, щоб за один бюджет, клієнт міг отримувати з часом все більше заявок.

143 звернення
отримали за 3 місяці

Кейс: Один з клієнтів звернувся за прорахунком забору для дому, а через рік замовив будівництво будинку з чеком, який був вище середнього в 4-5 разів.

Отримали 143 потенційних клієнта на будівництво будинку, тому дуже важливо для кожного клієнта, знайти підхід і допомогти йому визначитися з будинком мрії. Для цього потрібно правильно виявити потребу, опрацювати всі заперечення і підібрати людині то - що він дійсно хоче.

6320 відвідувань

Однією з Стартегия було отримання максимальної кількості цільового трафіку за рахунок всіх доступних інструментів Google Ads.

За 3 місяці нам вдалося привести на сайт більше 6 тис. Цільових користувачів.

GET IN TOUCH
Бажаєте ефективну рекламу?

Залишайте заявку і отримали персональний план розвитку сайту за допомогою контекстної реклами.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: