ABOUT PROJECT
Константин
Керівник проекту
Про проект

З перших днів після запуску реклами сайт почав приносити продажі. Усього за 10 місяців роботи замовник отримав 18 900 продажів, що згенерувало оборот понад 2,4 млн. грн., а витрати на рекламу не перевищують 10%.

Клієнт налаштував виробництво текстильної продукції. Після того як ми закінчили розробку інтернет магазину, було поставлено завдання – розпочати активний збут продукції по всій Україні як для кінцевого споживача, так і для оптових клієнтів. Планувався продаж кількох категорій товарів: домашній текстиль, одяг для жінок та рушники.

Як основний інстурмент реклами було обрано Google Shopping, оскільки ми відразу розуміли, що цей вид реклами буде найефективнішим, забігаючи наперед, скажімо, що це було правильним рішенням. Дуже важливий фактор, який вплинув на швидкість та якість розробки фіда – це те, що ми самі розробляли сайт, і максимально якісно та професійно слідкуємо за кожним етапом роботи з проектом.

Основний фактор успіху це, звичайно ж, сам продукт. Клієнт чудово розумів, що для масового споживача на ринку України буде затребуваний товар з низькою ціною, що за умови достатнього обсягу продажів сформує прийнятний оборот. Завдяки адекватній ціновій політиці нам вдається досягати показника в 2000 продажів щомісяця.

RESULTS

Результати

18900
виконаних замовлень

Завдяки адекватній ціновій політиці інтернет-магазину нам вдається щомісяця досягати показника в 2000 продажів.

Безумовно, якість налаштування рекламного кабінету сильно впливає на ефективність продажів, але якщо взяти та збільшити ціни на сайті у 2-3 рази, стільки продажів як зараз уже не буде.

11,5
грн. за конверсію
9%
вкладення реклами

Ми суворо слідкуємо за співвідношенням вкладень у рекламу та оборотом бізнесу, який просуваємо, адже тільки так наш клієнт зможе розвиватися. Спочатку ми завжди обговорюємо з клієнтом максимально допустиме значення даного показника.

У 90% випадків без проблем можна вийти на 10-15% вкладень у будь-якому вигляді бізнесу та продукту, потрібно лише правильно визначити найефективніший інструмент реклами.

2,4
млн. грн. обороту

Сукупність всіх описаних вище факторів дозволила отримати цей результат. Ще раз підкреслимо, що якість налаштування реклами дуже важлива, але лише на 30% впливає на кінцевий результат, решта – сам продукт.

GET IN TOUCH
Бажаєте ефективну рекламу?

Залишіть заявку та отримайте персональний план просування вашого сайту за допомогою контекстної реклами.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: