ABOUT PROJECT
Ольга
Керівник проекту
Про проект

Усього за 6 місяців нам вдалося збільшити пошуковий трафік на сайті нашого клієнта в 15 разів! Проект просували з нуля, а розпочали зі створення інтернет-магазину аптеки, SEO-супроводу на етапі розробки та внутрішньої SEO-оптимізації.

Ще до початку розробки сайту, замовник розумів, що основним каналом трафіку майбутнього проекту буде саме Organic Search, що дозволило на ранніх етапах співпраці передбачити весь необхідний функціонал для подальшого SEO-просування, скласти грамотну структуру, що масштабується, і виконати базову on-page і технічну підготовку. проекту.

Для великих проектів, де основним каналом трафіку буде виступати SEO, обов'язково потрібно розробляти сайт разом з командою, яка в подальшому і його просуватиме. Клієнт вибрав нас, тому що в нашій компанії сформовано два повноцінні великі відділи з інхаус фахівців, які закрили всі завдання щодо проекту.

RESULTS

Основні показники

в 15 разів
виріс seo-трафік

Стрімке зростання проекту обумовлено фундаментальним розбором точок його зростання, т.к. ми знали за рахунок просування яких сторінок ми отримаємо найбільше трафіку, на етапі розробки сайту, ми змогли його коректно підготувати.

в 3,5 разів
зросла кількість замовлень

Трафік виріс у 15 разів, а кількість замовлень у 3,5 разів – це непогане співвідношення, але могло б бути і краще. Насамперед на кількість замовлень впливають ціни та кількість аптек. На початковій стадії запуску проекту, наш замовник не може похвалитися ні тим, ні іншим, але старанно працює над збільшенням конверсії.

Потрібно розуміти, що основними трафіковими сторінками інтернет-аптеки є товари, щомісячний попит на них дуже великий, але навіть найрелевантніші фрази як мінімум на 80% мають на увазі інформаційний інтерес (почитати інструкцію та відгуки, подивитися ціну, перевірити наявність в аптеці).

Якщо аптечна мережа має багато офф-лайн точок, потрібно навчитися вважати, наскільки в них збільшується трафік, т.к. якщо людині потрібна одна упаковка недорогого препарату, часто йому ліньки оформляти замовлення, він просто перевірить наявність і піде за ним у найближчу аптеку.

> 12,5к
Фраз у ТОП-10

Ця цифра далеко не межа, лідери категорії ранжуються в ТОП-10 за сотнями тисяч ключових слів, а це означає, що нам є куди зростати.

Але для молодого проекту, понад 12500 фраз у ТОП-10 за 6 місяців, практично з нуля, є чудовою динамікою.

IMPLEMENTATION

Результати

Хочемо ще раз наголосити, що найважливіше для отримання швидкого результату - грамотна підготовка проекту на ранніх етапах та спільна робота DEV та SEO відділів.

На одній із перших зустрічей ми запропонували замовнику послугу SEO-супроводу на етапі створення сайту, що дозволило реалізувати весь необхідний функціонал для подальшого просування, створити необхідні для SEO розділи (наприклад, "Довідник ліків", який став основною точкою зростання сайту), розробити грамотну структуру та технічно підготувати сайт під актуальні вимоги пошукової системи Google.

Частіше зустрічаються приклади, коли робиться сайт і вже з готовим продуктом починається пошук подрячика по SEO. Такий підхід у 100% випадків призводить до втрати часу та грошей. Все починається з seo-аудиту, переробки структури, допилювання функціоналу, впроваджень із технічної оптимізації. Виявляється, що не можна відкривати для індексації порожній сайт і потрібно написати мільйон знаків унікального контенту, розмістити на сайті та оптимізувати основні сторінки. Як правило, все це триватиме 2-3 місяці.

GET IN TOUCH
Бажаєте ефективне просування?

Залишіть заявку, ми проаналізуємо ваш сайт та складемо індивідуальний план SEO-просування.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: