ABOUT PROJECT
Ольга
Керівник проекту
Про проект

Вже понад 6 років сайт нашого клієнта знаходиться в ТОП-10 видачі Google і є одним з лідерів своєї категорії в Україні. За цей час не вдалося збільшити органічний трафік у 15 разів, що призвело до зростання продажів у 10 разів.

Понад 6 років тому, замовник звернувся до нас із запитом на розробку інтернет-магазину та його подальше SEO-просування.

У своїй роботі ми пропагуємо комплексний підхід до просування будь-якого бізнесу онлайн, хоч спочатку завдання ставитися досить просто - "збільшити трафік", ми розуміємо, що основне завдання будь-якого бізнесу - зростання продажів і лише нарощувати трафік недостатньо.

За час роботи ми 2 рази повністю оновлювали сайт клієнта з метою збільшення конверсії магазину. Під час робіт з SEO ми завжди чітко стежимо за продажами, інтегруємо CRM-системи, підключаємо аналітику телефонних дзвінків. Маючи на руках масу даних, ми можемо запропонувати клієнтові ті рішення, які призведуть до бажаного результату.

RESULTS

Основні показники

в 15 разів
виріс seo-трафік

Вирости по трафіку в 15 разів за 6 років, багато це чи мало? Ми вважаємо, що це хороший результат, враховуючи всі особливості проекту та тематики.

Потрібно розуміти, що в кожній ніші є свій максимум, який може отримати один сайт з органіки за умови знаходження в ТОП-1/3.Ми обмежені асортиментом, кількістю товарних груп та брендів, які є у нашого клієнта. Якщо бізнес має можливість розширюватися, то ми продовжуємо масштабувати проект і збільшувати трафік, якщо ні - працюємо над збільшенням конверсії.

в 10 разів
зросла кіл. замовлень

Чим більше трафік, тим більше ставатиме і продаж - це логічно, але в жодному бізнесі ви не зустрінете ситуацію, коли приріст трафіку прямо відповідає приросту продажів, т.к. сайт зростає не тільки за комерційними запитами, але й за інформаційними.

Розуміючи це та наявність обмеження щодо максимального трафіку проекту, ми багато працюємо над збільшенням конверсії. Дуже часто, правильнішим рішенням буде виконати грамотний редизайн і підняти конверсію навіть на 1%, ніж намагатися наростити зверху ще більше трафіку.

> 700 фраз
Знаходяться в ТОП-10

Цей показник також є дуже гідним. Як і з трафіком, у кожній тематиці є свій максимум за кількістю ключових слів. Ми також обмежені асортиментом проекту.

Для постійного зростання кількості ключових слів ми регулярно впроваджуємо технічні доробки, розробляємо нові модулі, які дозволяють нарощувати низькочастотні фрази, т.к. вони завжди відстають. НЧ-запитів може бути тисячі, досить складно оптимізувати сайт під таку кількість ключовиків із частотністю 10-20 наборів на місяць.

6 років
знаходимося в ТОП-10

Достеменно знаємо, що за 6 років у категорії нашого клієнта з'явилося багато конкурентів, тому завжди потрібно тримати руку на пульсі та не зупинятися на досягнутих результатах. Бажано не копіювати конкурентів, а постійно впроваджувати нові рішення першим.

Основними конкурентами SEO для нас вже давно стали: OLX, PROM.

GET IN TOUCH
Бажаєте ефективне просування?

Залишіть заявку, ми проаналізуємо ваш сайт та складемо індивідуальний план SEO-просування.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: