Особистий кабінет для мережі АЗС "АЗС Маркет" Особистий кабінет для мережі АЗС "АЗС Маркет"
Проект

Особистий кабінет для мережі АЗС "АЗС Маркет"

Види робіт
ABOUT PROJECT
ЗАВДАННЯ

Завданням проекту є розробка системи особистого кабінету клієнтам мережі АЗК "АЗС Маркет". Клієнтам має бути надано зручний та функціональний інтерфейс для управління літровими та гривневими рахунками, можливість розподілу лімітів за наявними картками, а також отримання звітності щодо використаних ресурсів.

Implementation
РЕЄСТРАЦІЯ КЛІЄНТІВ

Адміністратор особистого кабінету займається реєстрацією нових клієнтів. Щоб авторизуватися в обліковому записі, необхідно вказати номер телефону, який буде перевірений відповідно до бази клієнтів, зареєстрованих у системі. Авторизація відбувається за допомогою входу за одноразовим кодом, який надсилається по SMS.

РАХУНКИ І КАРТИ

Клієнтам доступні два типи гаманців: у гривні та у літрах. Для поповнення рахунків використовують відповідні смарт-картки, які видаються клієнтам. Після входу в особистий кабінет відображається список доступних карток з можливістю встановлення або зміни лімітів на кожну з них. Також є можливість активувати або деактивувати картки та переглянути загальний баланс по рахунку облікового запису.

Для кожної картки доступна повна інформація, включаючи перегляд транзакцій, встановлення меж для картки, зміну ПІН-коду та можливість її деактивації чи активації.

ЛІМІТИ

Для швидкого встановлення лімітів на кілька карток передбачена спеціальна сторінка "Ліміти", на якій клієнт має можливість встановити ліміти на всі картки або на деякі з них.

КАРТА АЗС

На окремій сторінці представлений перелік усіх АЗК мережі для зручного пошуку потрібної заправки. Власник компанії може додавати нові заправні станції на карту, а клієнт може швидко знайти адресу потрібної заправної станції.

ТРАНЗАКЦІЇ ПО ВСІХ КАРТКАХ

В особистому кабінеті клієнтів доступна інформація про всі транзакції по всіх картах. Клієнт може вибрати період та завантажити інформацію у файл-звіт на свій комп'ютер.

НАЛАШТУВАННЯ АККАУНТУ

На сторінці налаштування облікового запису клієнтам доступна можливість додавати або редагувати інформацію про свою компанію, також при необхідності можна змінювати пароль для входу до облікового запису.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Проект вирішить поставлені завдання на сто відсотків, а також буде коректно працювати на будь-якому пристрої. Ознайомтеся з рівнем адаптивності сайту або ж перейдіть до вивчення його версій.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: