Корпоративний сайт для компанії FiberMix Корпоративний сайт для компанії FiberMix
Проект

Корпоративний сайт для компанії FiberMix

Види робіт
Дизайн, створення корпоративного сайту, просування
ABOUT PROJECT
Завдання проекту

Розробити корпоративний сайт для компанії FiberMix, яка займається виробництвом і реалізацією полімерної фібри для бетону. Основне завдання полягало в ефектною презентації компанії і її продукції для потенційних клієнтів, метою якої є повне покриття інформаційної потреби відвідувачів, а також закриття потенційних заперечень при співробітництві c FiberMix.

Implementation
Головна сторінка

При першому відвідуванні сайту увазі потенційних клієнтів компанії пропонується відеопрезентація процесу виробництва, перелік посилань на продукцію, а також інформація про її сертифікацію і відповідно актуальним нормам законодавства.

Сфера застосування продукції

Для широкого спектра відвідувачів реалізований блок, в якому наочно показуються всі області застосування продукції FiberMix. Якщо у потенційних клієнтів виникають будь-які питання, вони мають можливість відразу замовити консультацію з їх моментам.

Cторінка продукту

FiberMix реалізує три види продукції, для кожної з яких розроблені посадочні сторінки. Відвідувачі можуть детально ознайомитися з особливостями кожного виду виробів у вигляді характеристик, застосування, сертифікації, а також інформації про замовлення продукції у компанії.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: