Корпоративний сайт для компанії FiberMix Корпоративний сайт для компанії FiberMix
Проект

Корпоративний сайт для компанії FiberMix

ABOUT PROJECT
Завдання проекту

Розробити корпоративний сайт для компанії FiberMix, яка займається виробництвом і реалізацією полімерної фібри для бетону. Основне завдання полягало в ефектною презентації компанії і її продукції для потенційних клієнтів, метою якої є повне покриття інформаційної потреби відвідувачів, а також закриття потенційних заперечень при співробітництві c FiberMix.

Implementation
Головна сторінка

При першому відвідуванні сайту увазі потенційних клієнтів компанії пропонується відеопрезентація процесу виробництва, перелік посилань на продукцію, а також інформація про її сертифікацію і відповідно актуальним нормам законодавства.

Сфера застосування продукції

Для широкого спектра відвідувачів реалізований блок, в якому наочно показуються всі області застосування продукції FiberMix. Якщо у потенційних клієнтів виникають будь-які питання, вони мають можливість відразу замовити консультацію з їх моментам.

Cторінка продукту

FiberMix реалізує три види продукції, для кожної з яких розроблені посадочні сторінки. Відвідувачі можуть детально ознайомитися з особливостями кожного виду виробів у вигляді характеристик, застосування, сертифікації, а також інформації про замовлення продукції у компанії.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії по посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: