SEO просування і розкрутка сайтів по Дніпру, Києву, Україні | Ціна на розкрутку сайту магазину | Фенікс Індастрі
SEO-просування сайтів

Індивідуальна стратегія оптимізації дозволить збільшити кількість відвідувачів вашого сайту і перетворить їх у Ваших клієнтів.

Our advantages
Открытость
Відкритість
Надаємо всю інформацію про роботи на проекті. Працюємо з відкритим бюджетом, чітко розділивши роботи і математичні вкладення в сайт.
Открытость
Індивідуальність
За проектом закріплений особистий менеджер, який забезпечить якісне виконання робіт на всіх етапах.
Открытость
Оперативність
90% завдань, що надходять, вирішуються в той же день. Для оперативного реагування створюється чат. Всі завдання вносяться в CRM.
Открытость
Узгодженість
Працюємо за попередньо розробленим планом розвитку вашого проекту мінімум на 3 місяці вперед.
Cases
Отримайте персональний план просування вашого сайту

Сформуємо персональний план просування вашого сайту і відправимо вам на e-mail безкоштовно. Надішліть посилання на ваш проект і вкажіть коректну поштову адресу.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
Cost of servises
Етапи і вартість
Вартість робіт для кожного проекту розраховується індивідуально. Під час розрахунку враховується безліч параметрів (тип сайту, вік, таргетинг, конкуренція в ніші та інші).
Послуга
Стоимость
Супровід сайту на етапі розробки
від 5 000 грн

Це комплекс робіт на етапі дизайну і розробки сайту, спрямований на підготовку ресурсу до запуску у відповідності з усіма актуальними вимогами пошукових систем. Дозволяє уникнути подальших витрат на доопрацювання сайту під завдання SEO (зміна дизайну, структури, створення додаткових розділів і т. д.).

SEO-аудит для просування сайту
від 6 000 грн

Комплекс робіт, що включає аналіз усіх технічних помилок на сайті, структури сайту, контенту. Ми розробляємо список рекомендацій для дизайнерів і розробників, впровадження яких сприяє подальшому зростанню видимості сайту в пошукових системах, зростанню трафіку і конверсій з сайту.

Розробка UX / UI аудиту сайту
від 7 000 грн
Комплексна внутрішня оптимізація сайту
від 8 000 грн

Комплекс робіт з підготовки сайту для подальшого просування, спрямованих на відповідність сайту всім актуальним вимогам пошукових систем. Включає складання семантичного ядра пошукових запитів, прописування метаданих на посадочні сторінки, складання шаблонів метаданих для різних типів сторінок сайту, підключення аналітики, аналіз контенту на сайті, реалізацію перелинковки та багато іншого.

Щомісячні роботи з просування сайту
від 7 500 грн

Щомісячні роботи з просування сайту Комплекс робіт, спрямованих на поліпшення всіх показників сайту (видимості в пошукових системах, позицій із запитів, що просуваються, органічного трафіку на сайт, конверсій). Включає роботу з контентом, написання статей і текстів на сайт, роботу з Google Search Console, аналітикою, розширення і доповнення семантичного ядра, планування і коригування стратегії просування в залежності від отриманих результатів та інші роботи. Щомісяця ми надаємо детальний звіт за результатами і плани на наступний обліковий період.

Складання семантичного ядра
від 2 000 грн
Reviews
Терміни проведення робіт

Терміни проведення робіт індивідуальні для кожного проекту і залежать від багатьох факторів, починаючи від конкурентності ніші і закінчуючи поставленими цілями та бажаними результатами, які необхідно досягти.

Якісна технічна
оптимізація
Внутрішня оптимізація,
розширення семантики
Посилання з перевірених
джерел
Доопрацювання функціоналу
під завдання проекту
Start
Profit
Етап 3
7 місяців
Етап 2
2 місяці
Зовнішня
оптимізація
Етап 1
1 місяць
Внутрішня
оптимізація
Нарощування якісної посилальної маси. Робота з контентом, перелінковка, робота з аналітикою і Google Search Console, моніторинг позицій з основних запитів.
Технічна
оптимізація
Збір семантичного ядра запитів, складання контент-плану, заповнення метаданих, реєстрація сайту в сервісах Google. Аналіз результатів, щомісячне планування робіт з просування, розширення і доповнення семантичного ядра, створення нових посадкових сторінок.
Оптимізація сайту у відповідності з актуальними вимогами пошукових систем. Пошук і видача рекомендацій щодо виправлення всіх технічних помилок і недоліків на сайті. Щомісячний докладний звіт з робіт і результатів.
Підготовка сайту до проведення його внутрішньої оптимізації. Написання та розміщення текстів на посадочні сторінки, розробка стратегії просування.
0
3
6
9
Get in touch
Хочете покращити позиції вашого сайту в термін від 2 місяців?

Грамотна внутрішня і зовнішня оптимізація вашого проекту сприятиме збільшенню продажів або залученню нових клієнтів для вашого бізнесу. Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей вашого сайту.

Поля з * є обов'язковими для заповнення
FAQ
Відповіді на типові запитання
Що таке SEO-просування сайтів?

SEO-просування сайтів

СЕО-оптимізація, або, простими словами, розкрутка сайтів — це ряд дій, проведених як на вашому сайті, так і в мережі інтернет для того, щоб ваш сайт за певними запитами (ключовими словами) знаходився на першій сторінці пошукової видачі.

Яка ціна просування сайту в Дніпрі?

Вартість просування сайтів у нас без всебічного аналізу проекту не скажеш, тому ціна розкрутки сайту розраховується індивідуально. При розрахунку враховується тип ресурсу (візитка, каталог, магазин, іміджева сторінка), вимоги щодо термінів, таргетинг, конкуренція в галузі, ціна кожного з методів. Факторів ціноутворення дійсно багато.

Візьмемо просування інтернет-магазинів. Ціна роботи для порталів з унікальними товарами і послугами нижче як при покупці контекстної реклами, так і по накопиченню посилальної маси. Але якщо Ви продаєте побутову техніку, то на поліпшення позицій у пошуковій видачі піде або кругленька сума, або не один місяць копіткої праці фахівця.

Тільки при грамотному підході можлива ефективна розкрутка сайтів. Ціна послуг «Фенікс Індастрі» не відлякає Вас, адже для кожного клієнта ми пропонуємо кілька варіантів, пояснюючи їх принцип роботи. Ви спокійно все обмірковуєте, порівнюєте й вибираєте те просування сайту, ціна якого прийнятна, а ефект можна порівняти з бізнес-стратегією підприємства.

Щоб замовити оптимізацію сайту руками досвідчених фахівців, зв'яжіться з нами за телефоном або поштою. 94% клієнтів приймають позитивне рішення про співпрацю відразу після вивчення розрахункового кошторису.

Кому потрібно SEO-просування?

Кількість українських інтернет-магазинів збільшується в середньому на 15% щорічно. Уже сьогодні тільки великих офіційних ресурсів налічується до 4 тисяч, а скільки їх всього, нікому достеменно не відомо. Природно, що в умовах постійно зростаючої конкуренції боротьба за потенційних клієнтів стає все більш запеклою. 90% успіху залежить від правильно обраної маркетинг-стратегії.

І якщо кілька років тому просування інтернет магазинів і інших сайтів у пошукових системах замовляли тільки тоді, коли проект переставав виправдовувати очікування через кілька місяців після запуску, то сьогодні комплексна розкрутка необхідна з перших днів «життя» ресурсу. Інакше вийти в топ стає набагато складніше, а сайт ризикує не бути знайденим потенційною аудиторією, незважаючи на вигідні ціни, ексклюзивні пропозиції та «солодкі» умови для клієнтів.

Чому необхідно замовляти просування у професіоналів, а не намагатися просувати свій сайт самостійно?

На жаль, багато власників сайтів роблять типову помилку — відразу, коли завершено створення інтернет-магазину, доручають його розвиток секретарю / помічнику / менеджеру або іншому співробітнику, коло посадових обов'язків якого можна розширити, трохи збільшивши оклад. Практика показує, що це найгірше рішення з можливих.

Не фахівець, звичайно, зможе навчитися додавати товари й сторінки, спробує зайнятися групами в соцмережах. Керуючись порадами зі статей типу «Просування сайту в Гуглі за місяць», зареєструє ресурс у всіх можливих каталогах і створить теми з його описом на різних форумах. Але без досвіду й глибокого розуміння принципів пошукового просування результати будуть, м'яко кажучи, слабкими.

Справа не в бажанні, а скоріше в умінні й недоступності інформації. Навіть у найбільш докладних навчальних книгах із SEO не розкажуть, як скласти стратегію просування, скільки ключів використовувати на 1000 знаків тексту, де купувати посилання, які показники статистики повинні насторожити. Все приходить із досвідом, набитими шишками і перевитратами бюджету.

Отже, якщо ви все ще роздумуєте, кому із співробітників розподілити обов'язки з наповнення та розкручування, задайте собі просте запитання: чи варто ризикувати майбутнім проекту і витрачати на нього гроші без гарантії результату, якщо можна замовити просування сайту у фахівців, чия ціна послуг вписується в бюджет? Причому знайти пропозицію під прийнятну цифру можна в будь-якій ситуації. Ринок перенасичений, тому лідери змушені опускати планку вартості.

Щоправда, тут необхідно дотримуватися обережності. Деякі фірми пропонують вихід на високі позиції за пару місяців, замовчуючи про методи отримання результату. Обіцянка виповнюється, ваш сайт тримається на верхніх рядках видачі місяць-два і так само стрімко падає, як тільки договір з горе-оптимізаторами закінчується. Ще гірше, коли пошуковик вбачає елементи «чорного SEO» і накладає санкції, намагатися зняти які в режимі живого діалогу з підтримкою — ще те випробування.

Правильна розкрутка сайтів — як визначити професіонала?

Щоб уникнути подібних неприємностей, звертайтеся тільки до перевірених компаній. Наприклад, фахівець «Фенікс Індастрі» ніколи не назве конкретних термінів і вартості до всебічного вивчення проекту. Багато що залежить від специфіки ресурсу і масштабів конкуренції.

За усередненою статистикою, на виведення в топ потрібно більше півроку, але якщо ваше ринкова пропозиція унікальна, терміни скорочуються. Ефективна розкрутка сайту за умовні 30 днів неможлива або не має довготривалого ефекту. Звичайно, є винятки — сторінки акцій. Вони зазвичай просуваються за допомогою контекстної реклами від пошукових систем. Це дорого, але затребуване як єдиний спосіб отримання моментального результату.

В інших випадках використовуються методи класичного SEO, контент-маркетингу, трафікового просування та ін. Поцікавтеся, яку стратегію вибрав фахівець, перш ніж замовити розкрутку сайту. Професіонал розповість, на що саме піде бюджет кампанії, максимально простою мовою, але не видаючи секретів.

Відразу скажемо, що основні статті витрат — це якісний контент і хороші посилання. Якщо, за словами майстра, 90% грошей витрачаються на рекламу, то, як ми вже говорили, ви відчуєте ефект моментально, але не в перспективі. «Фенікс Індастрі», на відміну від подібних ділків, гарантує утримання позицій у видачі довгий час після закінчення договору просування.

Що являє собою SEO-оптимізація сайту?

Оскільки багато власників ресурсів недостатньо обізнані в термінології, розповімо, чим саме займається фахівець після старту робіт із розкрутки. Це складний і кропіткий процес, кожен етап якого необхідний і не може бути втрачений. Завдання сильно ускладнюється, якщо сайт вже побував під керуванням горе-оптимізаторів і потрапив під санкції. Усунення наслідків займає чимало часу, але, припустимо, що з вашим проектом все в порядку.

Всім відомо, пошукова оптимізація веб-сайтів — комплексний багатоступеневий процес зі своїми правилами й нюансами, але, незважаючи на тонкощі конкретного проекту, SEO-фахівцю потрібно провести два види робіт: внутрішні й зовнішні. Грубо кажучи, ресурс спочатку підганяється під вимоги пошукових машин і налаштовується на оптимальну продуктивність, а потім формується його позитивна репутація в Мережі.

У справжніх професіоналів внутрішня оптимізація сайту включає в себе комплекс заходів із налаштування «движка», складання семантичного ядра, генерації карти sitemap.xml для пошукових роботів, правильних заголовків title і описів description. На даному етапі ми адаптуємо кожну сторінку, наводячи «порядок» для машин Google і Yandex, усуваємо помилки, видаляємо дублі, впроваджуємо мікродані в розмітку html, прискорюємо завантаження. Це допомагає домогтися передумов для ранжирування на більш високі позиції.

Коли роботи з внутрішньою частиною ресурсу завершені, починається зовнішня оптимізація сайту. Тут нам стане в нагоді семантичне ядро, зібране в першому пункті. На його підставі створюється чіткий як людьми, так і пошуковими машинами контент. Текст, фото та відеоматеріали поміщаються на так звані посадочні сторінки, які легко генеруються фірмовим модулем движка Fenix Engine «SEO фільтр» або додаються вручну, якщо сайт розроблявся в іншій студії.

Матеріали просуваються за допомогою закупівлі посилань на ваш ресурс з інших авторитетних видань. Таким чином, вдається створити позитивний імідж сайту та налагодити постійний потік читачів, що гарантує високі місця у видачі. Справа залишається за малим — підтримувати інтерес людей, чому допоможе для магазинів, наприклад, низька ціна, а СЕО-оптимізація сайту за цим завершена.

Також необхідно відзначити, що ми надаємо доступ до інструментів аналітики й допомагаємо вам розібратися з ними. Клієнт «Фенікс Індастрі» спостерігає за ефектом від просування в динаміці. Причому не просто дивиться на кількість відвідувань у щомісячному звіті, а відчуває збільшення показників конверсії.

Нам вдається домогтися десятикратного зростання продажів усього за кілька місяців. Це не гучні заяви, а статистика, зібрана за роки роботи студії. Зараз ми розповімо про все докладно й зробимо вигідну пропозицію власникам магазинів.

Які особливості просування інтернет-магазинів в Україні?

Щодня користувачі Мережі роблять більше трьох мільярдів покупок! Це число постійно зростає не тільки завдяки розвиненим країнам, а й Україні. Вітчизняний ринок електронної комерції розвивається шаленими темпами. Бізнес іде в Інтернет з метою збільшити продажі й оптимізувати витрати. Надихнувшись успіхом онлайн-майданчиків, багато просто закривають торговельні точки, позбавляючись від щомісячних витрат на оренду й частину персоналу.

Але, пускаючи торгівлю на самоплив, ви забуваєте, що тільки грамотне SEO-просування інтернет-магазину гарантує утримання позицій і зростання в довгостроковій перспективі в багатьох регіонах, таких як Дніпро, Харків і Одеса. Відмовляючись, ви ризикуєте втратити клієнтську аудиторію, адже щодня з'являються десятки конкурентів-демперів. Краще відразу закласти у вартість товарів роботи SEO-фахівців, ніж втратити гроші пізніше. Наше рішення дозволяє мінімізувати витрати!

Які переваги розкрутки інтернет-магазину від «Фенікс Індастрі»?

Поки конкуренти намагалися переробити безкоштовні платформи, ми створювали власний движок сайту Fenix Engine. Він спочатку заточений під великі інтернет-супермаркети, тому не боїться навантажень і надзвичайно гнучко настроюється. Крім того, з наповненням магазину на нашій платформі впорається будь-яка домогосподарка. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий.

У процесі просування ми задіємо авторські роботи фахівців компанії та зробимо так, щоб потенційні клієнти не просто знаходили сторінки категорій і вигідні пропозиції за товарами на вашому сайті, а ділилися корисною інформацією з друзями.

Ключі до успіху — це реалізація принципу активного продажу через онлайн-магазин:

  • Визначення потреб потенційного клієнта.
  • Презентація вашої пропозиції в приємній для людського сприйняття формі.
  • Комфортне завершення продажу.

Не переймайтесь, вартість наших послуг не змусить вас переглядати політику магазину — ціна просування інтернет-магазину прийнятна для всіх категорій підприємців! 

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення