Інтернет-магазин для компанії ITEL Інтернет-магазин для компанії ITEL
Проект

Інтернет-магазин для компанії ITEL

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин для компанії ITEL, яка є системним інтегратором комплексних рішень по автоматизації IT і бізнес процесів для малого, а також середнього бізнесу. Основним завданням проекту була реалізація простого і зручного каталогу продукції, де кожен покупець зможе без зусиль підібрати і придбати обладнання для вирішення власних завдань.

Implementation
Головна сторінка

При відвідуванні головної сторінки сайту клієнти можуть відразу скористатися каталогом продукції, обравши цікавий їх напрямок обладнання. Також реалізовано слайдшоу банерів для презентації акцій / послуг / спеціальних пропозицій. Відвідувачі мають можливість зручно і швидко здійснювати навігацію по інтернет-магазину, що прискорює процес підбору необхідних товарів для вирішення завдань клієнтів.

Каталог товарів

В процесі реалізації каталогу було важливо спростити процес пошуку обладнання для потенційних клієнтів зважаючи на велику кількість позицій і їх призначення. Для цього організували зручну фільтрацію продукції в залежності від різновиду товарів. Кореневі категорії супроводжуються наочними підкатегоріями, каталог дозволяє переглядати асортимент без необхідності переходу на картку товару.

Сторінка товару

Функціональна частина сторінки товару закриває всі потреби компанії ITEL в наповненні інформації про кожному продукті з усього асортименту, який вони реалізують. Потенційні клієнти мають можливість ознайомитися не тільки з фото / описом / характеристиками товару, а й також дізнатися про способи оплати / доставки товару, гарантії, яку надає інтернет-магазин або виробник обладнання.

Оформлення замовлення

Процес оформлення замовлення займає у клієнтів магазина не більше 5 хвилин. Кількість даних для заповнення мінімально. На етапі оформлення покупки можна відкоригувати склад замовлення, видаливши непотрібні позиції або додати / відняти кількість товару без необхідності заново повертатися до каталогу продукції.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлену клієнтом завдання і коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланню нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Tablet
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: