Презентаційний проект для ЖК «Манхеттен» Презентаційний проект для ЖК «Манхеттен»
Проект

Презентаційний проект для ЖК «Манхеттен»

Види робіт
ABOUT PROJECT
Завдання

Розробка сайту-презентації для житлового комплексу "Манхеттен" у місті Дніпро. Основним завданням проєкту є розроблення функціонала для підбору квартир, відображення місця розташування об'єкта, стану будівництва та надання інших необхідних даних з метою найбільш ефективного представлення будівлі та привернення уваги потенційних покупців.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проєкту була створена у стилі мінімалізму. Більшу її частину займає експозиція зовнішнього вигляду житлового комплексу з контактами відділу продажів. Зручно розташоване навігаційне меню містить покликання на різні розділи сайту з необхідною додатковою інформацією.

Підбір квартири

Оглянути варіанти та підібрати апартаменти можна в декілька етапів, перший з яких полягає в можливості вибрати поверх у багатоповерховому будинку, щоб ознайомитися з наявними пропозиціями щодо продажу. Зацікавленому клієнту одразу надається список актуальних пропозицій житлової площі для огляду.

Обравши поверх, клієнт може ознайомитися з секціями й доступними варіантами квартир, представлених у форматі креслення на фоні 3D візуалізації житлового комплексу.

На наступному етапі клієнту відкривається можливість переглядати наявні квартири, що вільні для продажу, а також ті, які були заброньовані або вже придбані іншими покупцями. Якщо квартира доступна, клієнт може обрати її та перейти до огляду деталізованого планування житлового приміщення.

Сторінка із детальним плануванням пропонує покупцю:

  • загальну інформацію щодо обраного поверху, розташування секції та квадратури квартири;
  • приблизне розташування меблів.

Також є доступною опція завантаження плану в форматі PDF для подальшого опрацювання.

Інфраструктура

Для зручності клієнтів була створена окрема сторінка, яка містить інформацію про розташування об’єкта та інфраструктуру, що оточує його. Це дозволить користувачам оцінити логістичні переваги обраного місця для будівництва і винести більш обґрунтований висновок щодо придбання в житловому комплексі "Манхеттен" нової квартири.

Хід будівництва

Оскільки більша частина квартир продається ще на етапі закладання фундаменту, покупцям важливо слідкувати за ходом робіт. Для підвищення довіри клієнтів і залучення якомога більшої кількості покупців, створена сторінка, що освітлює етапи зведення будівлі з самого початку.

Вид з вікна

З метою ще більше заохотити потенційних клієнтів до придбання квартири, додана можливість віртуального перегляду навколишнього середовища з обраного вікна в житловому комплексі. Користувачеві варто тільки вибрати зону, з якої він бажає переглянути панорамний ракурс.

Після обрання точки огляду, відкривається зображення, що візуалізує панораму оточення. Це допоможе користувачу оцінити привабливість місця в ЖК "Манхеттен" і схилитися до позитивного рішення щодо купівлі.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: