Інтернет-магазин для виробника сантехніки Miraggio Інтернет-магазин для виробника сантехніки Miraggio
Проект

Інтернет-магазин для виробника сантехніки Miraggio

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин для виробника сантехніки з України. Основним завданням у реалізації проекту була організація простого та зрозумілого процесу вибору/замовлення продукції, а також створення особистих кабінетів для клієнтів, дилерів та дизайнерів інтер'єру.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка інтернет-магазину пропонує потенційному клієнту ознайомитись з поточними акціями та спеціальними пропозиціями. За потреби відвідувач може перейти до каталогу, ознайомитися докладніше з інформацією про компанію, авторизуватися в особистому кабінеті клієнта або продовжити ознайомлення з поданою інформацією далі по сторінці.

Каталог

Каталог продукції дозволяє швидко підібрати необхідні сантехнічні вироби, будь то ванна, умивальник або ще щось. Гнучка фільтрація дозволяє задати необхідні параметри підбору та знайти відповідні товари за лічені хвилини.

Страница товара

Страница товара предлагает покупателю выбрать материал изделия, добавить опциональные свойства, а также сразу узнать стоимость товара с учетом внесенных пожеланий. Для ознакомления с изделием предлагается фото/видео, описание, характеристики, монтажная документация, а также отзывы от клиентов, которые уже купили этот товар. Если изделие продается под заказ, покупатель может узнать дату готовности товара.

Особистий кабінет для партнерів

Для дилерів та дизайнерів, які співпрацюють із компанією Miraggio, розроблені особисті кабінети. Партнери можуть відстежувати наявність/відсутність персональної знижки на оптову купівлю товарів, а також зручно відстежувати історію замовлень та суму зароблених коштів за період співпраці з Miraggio.

Специальные возможности для партнеров

Если у дилера или дизайнера есть персональная скидка, он может предоставить более приятную цену на продукцию Miraggio для своих клиентов. Для этого достаточно войти в личный кабинет, сгенерировать код и передать его своим клиентам. Когда это необходимо, промокод можно отключить вручную. По результатам проведенных промо акций подсчитывается доход и доля заработка партнера, которая будет ему выплачена.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: