Фенікс і Google тепер партнери!

Дата публікації
31.08.2017
Переглядів
1175

google partner

Тепер кваліфікація фахівців «Фенікс Індастрі» не тільки підтверджена значним портфоліо й відгуками задоволених клієнтів, але й визнана найпопулярнішим пошуковим і рекламним сервісом у світі. Студія отримала значок партнера Google згідно з програмою Google Partners.

Він присуджується рекламним агентствам і веб-студіям, які пройшли сертифікацію Google. Обов'язковою умовою є велика кількість успішних відкритих і завершених рекламних кампаній. Значок свідчить про високу якість виконуваних студією робіт і стабільно високі позиції компанії на ринку.

Також Google гарантує, що його власник володіє актуальною інформацією про всі сучасні методи ефективної реклами в Мережі і знає, як створити кампанію, націлену на отримання максимального прибутку клієнта з мінімально можливими витратами коштів з бюджету просування проекту.

Нагадуємо, що програма Google Partners була затверджена як система допомоги бізнесу в пошуку рекламних агентств, які пройшли навчання і сертифікацію за AdWords. Задавши критерії пошуку за видом реклами й локалізацією, ви зможете знайти всі студії-партнери Google свого міста або країни, переглянути їх опис та ознайомитися з пропозиціями. Якість роботи фахівців буде гарантована Пошуковим Гігантом з Маунтін-В'ю.

 

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: