Фенікс і Google тепер партнери!

Дата публікації
31.08.2017
Рубрика
Переглядів
1436

google partner

Тепер кваліфікація фахівців «Фенікс Індастрі» не тільки підтверджена значним портфоліо й відгуками задоволених клієнтів, але й визнана найпопулярнішим пошуковим і рекламним сервісом у світі. Студія отримала значок партнера Google згідно з програмою Google Partners.

Він присуджується рекламним агентствам і веб-студіям, які пройшли сертифікацію Google. Обов'язковою умовою є велика кількість успішних відкритих і завершених рекламних кампаній. Значок свідчить про високу якість виконуваних студією робіт і стабільно високі позиції компанії на ринку.

Також Google гарантує, що його власник володіє актуальною інформацією про всі сучасні методи ефективної реклами в Мережі і знає, як створити кампанію, націлену на отримання максимального прибутку клієнта з мінімально можливими витратами коштів з бюджету просування проекту.

Нагадуємо, що програма Google Partners була затверджена як система допомоги бізнесу в пошуку рекламних агентств, які пройшли навчання і сертифікацію за AdWords. Задавши критерії пошуку за видом реклами й локалізацією, ви зможете знайти всі студії-партнери Google свого міста або країни, переглянути їх опис та ознайомитися з пропозиціями. Якість роботи фахівців буде гарантована Пошуковим Гігантом з Маунтін-В'ю.

 

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: