Блог студії

Створення інтернет-магазину ювелірних виробів від компанії Фенікс Індастрі

Чи буде користуватися попитом ювелірний інтернет-магазин в сучасних економічних умовах, в умовах швидкого зростання онлайн-торгівлі? З цим питанням потрібно розібратися, перш ніж створити онлайн торгову точку.
Читать

Підбито підсумки 2017 року IT-raiting України

«IT-рейтинг UA» підвів підсумки 2017 року і сформував новий рейтинг компаній Дніпра, які працюють у сфері інтернет-технологій. Наша веб-студія «Фенікс Індастрі» зайняла провідні позиції відразу в трьох номінаціях.
Читать

Фенікс і Google тепер партнери!

Тепер кваліфікація фахівців «Фенікс Індастрі» не тільки підтверджена значним портфоліо й відгуками задоволених клієнтів, але й визнана найпопулярнішим пошуковим і рекламним сервісом у світі.
Читать

Що знає про вас Google і як приховати інформацію?

Ні для кого не секрет, що Google збирає інформацію про користувачів у величезних кількостях. «Корпорація Добра» знає, куди ми ходимо, ніж цікавимося, на що витрачаємо гроші, який відео- та аудіоконтент споживаємо і т. д.
Читать

З 2016 українці найактивніше купували газобетон, пуховики, квартири і цуценят мопса: підсумки року!

Традиційно під кінець року улюблений нами Google презентує статистику пошукових запитів за категоріями від жителів різних країн. Ми зібрали звіт в одному матеріалі, щоб розповісти Вам, що українці хотіли купити в 2016, які лайфхаки шукали, чим цікавилися та що дивилися.
Читать

Переїзд з НТТР на HTTPS - чому це так важливо?

Як могли помітити користувачі найпопулярнішого на сьогодні браузера Chrome від Google, в адресному рядку почало з'являтися попередження, що сайт, на який Ви перейшли, використовує небезпечний протокол НТТР для передачі захищених даних і інформації про банківські транзакції.
Читать

В Google твердо вирішили «поховати» протокол http

Про наміри компанії максимально убезпечити свій фірмовий браузер відомо давно. До кінця 2016 Chrome втратить підтримку Flash і буде «сприймати» тільки HTML5. Але, як виявилося, це не всі нововведення.
Читать

Як зробити пости в соцмережах більш цікавими для аудиторії

Досвідчені SMM-спеціалісти вміють зробити бренд впізнаваним, поліпшити поінформованість потенційних клієнтів про компанію, якісно подати послуги та розширити аудиторію. 
Читать

Покупці йдуть в інтернет. Динаміка зростання ринку електронної комерції

На тлі загальної кризи української економіки багато компаній почали відчувати значні труднощі. Падіння продажів змушує підприємців йти на відчайдушні кроки: скорочення, перехід до інших сфер діяльності, ліквідацію торгових точок.
Читать

Вибираємо доменне ім'я для сайту - слушні поради

Відвідувач починає знайомство з Вашим сайтом саме з доменного імені. Воно в якійсь мірі уособлює компанію, дає їй первісну характеристику, створює перше враження у потенційного клієнта.
Читать

Чому текст на сайті не цікавить аудиторію? Помилки з точки зору SEO

Без хорошого контенту немає ефективного SEO — це прописна істина з логічним обґрунтуванням. Коли на сайті відсутні корисні тексти, а оптимізатор в основному працює над закупівлею посилань, втрачається потенціал для просування ресурсу. Десятки або навіть тисячі сторінок можна наповнити цікавим відвідувачеві контентом.
Читать

Від чого залежить успіх сайту?

Компанія «Фенікс Індастрі» розкриває секрети успішності створюваних сайтів. Які чинники впливають на позитивний розвиток веб-проекту? На це питання Ви отримаєте відповідь у цій статті.
Читать
Назад 1 2 / 2

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: