Основні недоліки Flash-сайтів

Дата публікації
19.06.2012
Переглядів
21667

Багато клієнтів приходять до веб-студії з вимогою створення сайту на основі flash-технології, при цьому вони зовсім не замислюються над тим, як надалі його можна буде оптимізувати й просувати, наскільки зручний такий сайт буде відвідувачам.

Розглянемо основні недоліки таких флеш-сайтів:

  1. На даний час пошукові системи Google і Яндекс вміють індексувати тексти з flash, проте в результатах пошуку не часто зустрінеш на перших місцях сайт, який повністю розроблений на флеш. При цьому пошукові алгоритми постійно змінюються, тому на сайти, які знаходяться в просуванні, постійно необхідно вносити якісь корективи, переписувати тексти, що для flash-сайту практично нереально, для цього необхідно повністю переробляти весь сайт. А це означає, що просувати flash-сайт так само складно, як і раніше.
  2. Зайві візуальні ефекти відволікають увагу відвідувача від основної суті сайту, його товарів і важливої інформації, тому навіть з розміщенням на сайті flash-анімацій необхідно бути гранично обережними й не «переборщити».
  3. Flash немає можливості відключити через стандартні настройки браузера. Можливо, людина бажає переглядати сайт без зображень, щоб збільшити швидкість завантаження, якщо швидкість інтернет-з'єднання низька, або з метою скоротити обсяг сторінок, якщо інтернет-трафік обмежений. Такий користувач, якщо зайде на флеш-сайт, зненавидить компанію, яка змушує його витрачати гроші на перегляд її сайту.
  4. Більшість мобільних пристроїв не підтримує flash, тому відвідувачі, які захочуть зайти на Ваш флеш-сайт з мобільних пристроїв, не зможуть цього зробити.
  5. Підтримка flash-сайтів вимагає великих тимчасових і трудовитрат, а відповідно, й великих матеріальних вкладень.
  6. Найчастіше flash-сайти не передбачають наявність зворотного зв'язку, форумів, гостьових книг і інших засобів комунікації з відвідувачами. Такі сайти розраховані в основному для promo-сайтів.
  7. Flash-сайти перевантажують сервер, так як вони зазвичай складаються з одного файлу флеш-ролика, який, у свою чергу, завантажує всю інформацію ззовні, що при великій відвідуваності збільшує процесорне навантаження на сервер, за яке доведеться переплачувати хостинг-провайдеру.
  8. На флеш-сайтах обмежені можливості аналітики сайту. Немає можливості дізнатися, які сторінки найбільш популярні й переглядаються, визначити глибину перегляду сайту, сторінки входу й виходу. Отже, можливості дізнатися про ефективність сайту, його роботу й популярність не буде. Дуже складно визначити цільові сторінки для входу з пошукових систем для сайту, відвідувачі будуть потрапляти не на потрібну сторінку, а на головну, що може призвести до зниження конверсії відвідувачів у клієнтів компанії.
  9. Відсутність встановленого flash-плеєра на комп'ютері може також призвести до того, що відвідувач не зможе зайти і побачити Ваш сайт. Java-скриптів це також стосується, проте їх можна замінити на звичайний HTML прямо на стороні користувача, що неможливо зробити з flash.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: