Cтатті

Cтатті 15.12.2020

ПРОТОТИП САЙТУ

Прототип сайту: марна трата грошей або дійсно потрібна річ
Cтатті 11.12.2020

12 Рекомендацій для збільшення конверсії

Трафік є, а замовлень мало ?! Працюйте над конверсією! Неконверсіонний сайт - чорна діра для рекламного бюджету.

ЩО ВИБРАТИ: ФРЕЙМВОРК або CMS


Ця стаття написана не для професіоналів. Тут не буде «тенденцій бекенда 2020» і «складнощів інтеграції сторонніх API», ця стаття для людей, яким ПОТРІБЕН САЙТ. Сайт для старту невеликого бізнесу, сайт компанії (так як керівник поставив завдання знайти підрядника, а ти ніколи з цим не стикався), сайт магазин, сайт візитка і інші варіації компонування зі словом САЙТ. p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 10.0px 0.0px; font: 14.0px Times; color: #222222}
Cтатті 06.08.2020

Як інтегрувати на сайт reCAPTCHA v3

У 2018 році на конференції Google представили третю reCAPTCHA. CAPTCHA створена для блокування ботів, авто дій на сайтах і сервісах.
Cтатті 23.07.2020

LiqPay що це і як його налаштувати?

LiqPay - це інтерфейс PrivatBank, за допомогою якого клієнти у яких є карти VISA / MasterCard з будь-якої точки світу можуть здійснювати платежі з оплати товарів або послуг на сайті де Ви встановите інтернет оплату.
Cтатті 21.08.2019

Отримання Google Maps API або Як виправити помилку For development purposes only

У 2016 році співробітники компанії Google заявили про припинення підтримки використання Google Maps без API-ключа. У 2018 році користувачі зіткнулися з проблемою відключених карт на сторінках сайтів і помилкою For development purposes only. 
Cтатті 11.04.2017

Яндекс позбавить топ від сайтів з переоптімізірованние текстами - вчимося уникати санкцій

«Чтобы заказать создание сайта в Днепре, Вы должны обратиться в лучшую студию создания сайтов. Специалисты помогут создать сайт недорого и организовать продвижение сайта в топ» - приблизительно за такой текст Яндекс теперь будет нещадно понижать в выдаче.
Cтатті 13.12.2016

Відстеження NPS: як отримати і використовувати результат

У минулій статті ми з Вами говорили про важливість відстеження показників NPS — індексу споживчої лояльності (Net Promoter Score), навели формулу його обчислення, позначили групи (detractors, passives і promoters), розібралися в сферах діяльності компанії, на які впливає отриманий результат. Сьогодні мова піде про механіку проведення опитування.
Cтатті 25.11.2016

А ви ще не відстежуєте NPS?

Зменшення кількості клієнтів або застій у розвитку компанії — не завжди вина конкурентів і обставин непереборної сили. Може, ви щось робите не так? Як правило, після надходження цієї думки починаються кадрові перестановки й спроби працювати з репутацією усіма можливими методами.
Cтатті 20.10.2016

Основні способи уникнути дублювання контенту

Дублі вкрай негативно впливають на репутацію сайту серед пошукових роботів. Якщо на одному домені існують сторінки з однаковим контентом, пошуковику дуже складно з'ясувати, яку з них вважати першоджерелом.
Cтатті 09.09.2016

Як голосової і діалоговий пошук вплинуть на просування ресурсів?

Директор організації Moz і постійний учасник багатьох великих конференцій з інтернет-маркетингу опублікував у щотижневій колонці цікаве дослідження, присвячене перспективам голосового, діалогового пошуку та його впливу на просування в довгостроковій перспективі.
Cтатті 22.07.2016

Які email-розсилки більш ефективні?

Рассылка – мощный инструмент для повышения конверсии бизнеса, отличный способ информировать аудиторию, увеличивать вовлеченность, лояльность потенциального клиента к вашему ресурсу.
Назад 1 2 3 / 3

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
или
Вы также можете написать
нам в мессенджеры:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
или
Вы также можете написать
нам в мессенджеры: