Критерії оцінки дизайну сайту

Дата публікації
01.08.2012
Переглядів
21756

Маючи намір замовляти створення сайту, ми чітко повинні розуміти, для чого він нам потрібен.

Цілі можуть бути абсолютно різноманітними: популяризувати новий товар, представити компанію в інтернеті, розширити канали збуту, залучити додаткову цільову аудиторію до своєї продукції, для підтримки іміджу компанії.

Головне завдання дизайну на сайті — це піднести інформацію на сайті таким чином, щоб вона добре сприймалася відвідувачем, а також забезпечити високий рівень usability сайту.

Основна складова будь-якого сайту — це контент, тому дизайнер його повинен представити таким чином на сайті, щоб відвідувач міг легко прочитати й побачити вміст сайту, без проблем знайти потрібну йому інформацію.

Дизайн сайту повинен бути привабливим, але не відволікати своїм зовнішнім виглядом від інформації, яка міститься на ресурсі.

Наприклад, для інтернет-магазину є прийнятним мінімалістичний дизайн. Якщо, перебуваючи в інтернет-магазині, відвідувачі більше звертають увагу на його дизайн, а не на утримання, це говорить не на користь дизайнера, який його малював. Магазин у першу чергу повинен продавати, а не бути просто красивою картинкою. Інтернет-магазин можна порівняти з вітриною магазину, яка служить для того, щоб покупець міг краще розглянути й згодом купити товар. Тому у випадку магазину простота в дизайні — запорука успіху інтернет-бізнесу.

До цих пір багато клієнтів женуться за красивими картинками, при розробці сайту вимагають розмістити на ньому складні графічні елементи, анімації, флеш. Насправді ж краще розмістити на сайті якісні фотографії реальної продукції та її відеоогляди, так як будь-якому покупцеві цікавіше побачити реальний товар, а не якісь картинки або анімації.

Крім того, що наявність безлічі графічних елементів відволікає відвідувачів від товарів, це також ускладнює сайт, він довго й повільно завантажується, що в свою чергу відлякує відвідувачів і негативно впливає на просування сайту.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що сайт повинен бути простим, але в той же час запам'ятовуватися, а найголовніше — зручним і змістовним.

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: