Критерії оцінки дизайну сайту

Дата публікації
01.08.2012
Переглядів
828

Маючи намір замовляти створення сайту, ми чітко повинні розуміти, для чого він нам потрібен.

Цілі можуть бути абсолютно різноманітними: популяризувати новий товар, представити компанію в інтернеті, розширити канали збуту, залучити додаткову цільову аудиторію до своєї продукції, для підтримки іміджу компанії.

Головне завдання дизайну на сайті — це піднести інформацію на сайті таким чином, щоб вона добре сприймалася відвідувачем, а також забезпечити високий рівень usability сайту.

Основна складова будь-якого сайту — це контент, тому дизайнер його повинен представити таким чином на сайті, щоб відвідувач міг легко прочитати й побачити вміст сайту, без проблем знайти потрібну йому інформацію.

Дизайн сайту повинен бути привабливим, але не відволікати своїм зовнішнім виглядом від інформації, яка міститься на ресурсі.

Наприклад, для інтернет-магазину є прийнятним мінімалістичний дизайн. Якщо, перебуваючи в інтернет-магазині, відвідувачі більше звертають увагу на його дизайн, а не на утримання, це говорить не на користь дизайнера, який його малював. Магазин у першу чергу повинен продавати, а не бути просто красивою картинкою. Інтернет-магазин можна порівняти з вітриною магазину, яка служить для того, щоб покупець міг краще розглянути й згодом купити товар. Тому у випадку магазину простота в дизайні — запорука успіху інтернет-бізнесу.

До цих пір багато клієнтів женуться за красивими картинками, при розробці сайту вимагають розмістити на ньому складні графічні елементи, анімації, флеш. Насправді ж краще розмістити на сайті якісні фотографії реальної продукції та її відеоогляди, так як будь-якому покупцеві цікавіше побачити реальний товар, а не якісь картинки або анімації.

Крім того, що наявність безлічі графічних елементів відволікає відвідувачів від товарів, це також ускладнює сайт, він довго й повільно завантажується, що в свою чергу відлякує відвідувачів і негативно впливає на просування сайту.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що сайт повинен бути простим, але в той же час запам'ятовуватися, а найголовніше — зручним і змістовним.

Популярное

ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: