Критерії оцінки дизайну сайту

Критерії оцінки дизайну сайту

Категорія
Cтатті
Дата публікації
01.08.2012
Переглядів
392

Маючи намір замовляти створення сайту, ми чітко повинні розуміти, для чого він нам потрібен.

Цілі можуть бути абсолютно різноманітними: популяризувати новий товар, представити компанію в інтернеті, розширити канали збуту, залучити додаткову цільову аудиторію до своєї продукції, для підтримки іміджу компанії.

Головне завдання дизайну на сайті — це піднести інформацію на сайті таким чином, щоб вона добре сприймалася відвідувачем, а також забезпечити високий рівень usability сайту.

Основна складова будь-якого сайту — це контент, тому дизайнер його повинен представити таким чином на сайті, щоб відвідувач міг легко прочитати й побачити вміст сайту, без проблем знайти потрібну йому інформацію.

Дизайн сайту повинен бути привабливим, але не відволікати своїм зовнішнім виглядом від інформації, яка міститься на ресурсі.

Наприклад, для інтернет-магазину є прийнятним мінімалістичний дизайн. Якщо, перебуваючи в інтернет-магазині, відвідувачі більше звертають увагу на його дизайн, а не на утримання, це говорить не на користь дизайнера, який його малював. Магазин у першу чергу повинен продавати, а не бути просто красивою картинкою. Інтернет-магазин можна порівняти з вітриною магазину, яка служить для того, щоб покупець міг краще розглянути й згодом купити товар. Тому у випадку магазину простота в дизайні — запорука успіху інтернет-бізнесу.

До цих пір багато клієнтів женуться за красивими картинками, при розробці сайту вимагають розмістити на ньому складні графічні елементи, анімації, флеш. Насправді ж краще розмістити на сайті якісні фотографії реальної продукції та її відеоогляди, так як будь-якому покупцеві цікавіше побачити реальний товар, а не якісь картинки або анімації.

Крім того, що наявність безлічі графічних елементів відволікає відвідувачів від товарів, це також ускладнює сайт, він довго й повільно завантажується, що в свою чергу відлякує відвідувачів і негативно впливає на просування сайту.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що сайт повинен бути простим, але в той же час запам'ятовуватися, а найголовніше — зручним і змістовним.

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
или
Вы также можете написать
нам в мессенджеры:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
или
Вы также можете написать
нам в мессенджеры: