У браузері Firefox новим пошуком за замовчуванням буде Google

Дата публікації
18.06.2012
Переглядів
15506

Видання RBCdaily повідомляє, що Яндекс більше не буде пошуком за замовчуванням у новій версії інтернет-браузера Firefox, яка вийде приблизно через місяць.

Це пов'язано з тим, що недавно компанія Google уклала договір з компанією Mozilla про те, що ще не менше трьох років Google буде пошуком за замовчуванням у Firefox, при цьому компанія Google щорічно виплачуватиме компанії Mozilla близько 300 млн. доларів США.

Головними конкурентами Гугл у цій угоді були компанія Майкрософт зі своїм пошуком Bing і компанія Yahoo!, проте ціна угоди виявилася занадто високою для останньої.

Яндекс не очікує значного ефекту від зміни пошуку за замовчуванням у Firefox. Крім того, Яндекс буде продовжувати поширювати власну збірку браузера Firefox з усіма своїми вбудованими інструментами.

Ще одним фактом, який підтверджує, що дана зміна не буде критичною для Яндекса, є те, що частка користувачів браузером Firefox значно знизилася в Росії в порівнянні з минулим роком (за даними LiveInternet, у травні 2012 року частка Firefox серед інших браузерів склала лише 16,7% , у минулому році вона становила 21,4%).

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: