Веб-новини

ЩО ВИБРАТИ: ФРЕЙМВОРК або CMS


Ця стаття написана не для професіоналів. Тут не буде «тенденцій бекенда 2020» і «складнощів інтеграції сторонніх API», ця стаття для людей, яким ПОТРІБЕН САЙТ. Сайт для старту невеликого бізнесу, сайт компанії (так як керівник поставив завдання знайти підрядника, а ти ніколи з цим не стикався), сайт магазин, сайт візитка і інші варіації компонування зі словом САЙТ. p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 10.0px 0.0px; font: 14.0px Times; color: #222222}
Читать

Google запустить новий алгоритм Speed Update для мобільного пошуку

Не так давно в Twitter-акаунті Google Webmasters була опублікована новина, про яку багато говорили ще взимку: Google представив новий алгоритм ранжування, запуск якого запланований на липень 2018 року.
Читать

Прощай Директ. Яндекс показав українським рекламодавцям справжню блокування сервісів

Поки у всіх вітчизняних ЗМІ активно обговорюють блокування російських соціальних мереж, пошукової системи Яндекс, поштового сервісу mail.ru та інших ресурсів для рядових користувачів, у вебмайстрів і SEO-фахівців з'явився привід для занепокоєння.
Читать

Спасибі, Google! Захист від роботів стала невидимою для людського ока

Власники багатьох ресурсів використовують безкоштовну систему захисту від роботів reCAPTCHA, що розробляється Google. Експерти давно визнали її ефективність, але останні роки існувала проблема зі зручністю для користувачів сайтів.
Читать

Google відзвітувала про блокування за порушення правил AdWords. Перевірте, чи належите ви до групи ризику?

Компанія опублікувала статистику за 2016 рік, згідно з якою було заблоковано 1,7 млрд оголошень і 1300 акаунтів порушників. Це майже в два рази більше, ніж роком раніше.
Читать

Перше досягнення Трампа - американці «задосить» сайт канадської міграційної служби і задумалися про кінець світу

За результатами підрахунку електронних голосів на виборах в США, перемогу, несподівано для багатьох, здобув одіозний мільярдер Дональд Трамп, з відривом випередивши Хіларі Клінтон. Американці не стали довго роздумувати і почали шукати вихід із ситуації старим перевіреним способом - за допомогою Google.
Читать

Розробники Facebook запустили нову соціальну мережу для компаній

До цих пір єдиною великою соціальною мережею для фахівців з різних сфер вважалася LinkedIn, але Facebook вирішив втрутитися в ситуацію, розвантажити власні сервери від корпоративного спілкування та презентувати продукт нового типу.
Читать

Google відзначив повноліття

27 вересня найбільший пошуковик відзначає свій День народження. До кінця невідомо, чому Ларрі Пейдж і Сергій Брін вибрали саме цю дату, однак існує теорія про те, що 27 вересня Google обійшов за кількістю користувачів свого головного конкурента в США — Yahoo. Також пошуковий гігант іноді відзначає іменини 7 числа.
Читать

Twitter пропонує користувачам подзарабоать на відео

Відеоблогери та інші розповсюджувачі контенту отримають можливість заробляти на його переглядах у Twitter. Примітно, що соціальна мережа пропонує дуже вигідні умови співпраці.
Читать

Google «покарає» сайти з великими банерами

Багатьох користувачів відверто дратують сайти, на яких висять повноекранні банери. Найчастіше вікно спливає або перед основним контентом, або коли погляд сягає футера сторінки, і заважає продовжити перегляд, поки людина не виконає певну дію.
Читать

Перевірити швидкість інтернету тепер можна в пошуковому рядку

Компания Google объявила о расширении функционала стандартного браузерного поиска для персональных компьютеров и мобильных устройств.
Читать

Соціальна мережа «ВКонтакте» замахнулася на лаври Instagram?

Відома російська соцмережа випустила додаток Snapster, функції якого повністю дублюють Instagram з деякими додатковими опціями.
Читать
Назад 1 2 3 / 3

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: