Вплив адаптивного дизайну на ранжування в мобільному пошуку Google

Категорія
Веб-новини
Дата публікації
25.03.2015
Переглядів
321

Багатьом відомо, що 21 квітня 2015 року Google запускає новий фактор mobile friendly. Фахівець з якості пошуку в Google Zineb Ait Bahajji в Мюнхені на конференції розповів, що вплив цього фактора буде в рази більшим, ніж фільтрів Panda або Penguin.

Після впровадження фільтра «Панда» пошукова видача за англомовними запитами змінилася трохи більше ніж на 12%, а після впровадження «Пінгвіна» світова видача зазнала змін на 4% на всіх видах пристроїв. Існує думка, що алгоритм дружності до мобільних пристроїв вплине не тільки на ранжування в мобільному пошуку, але й на основну видачу.

Фахівці компанії «Фенікс Індастрі» постійно проводять дослідження з пошукового трафіку й твердо заявляють, що в середньому за всіма тематиками запитів 30% людей заходять з пошуку Google на сайти через мобільні пристрої.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що, за словами інженера Google, за якістю пошуку Gary Illyes фактор mobile friendly буде працювати безперервно, завдяки чому сайт можна буде в будь-який час адаптувати під смартфони й планшети. Але для виключення навіть тимчасової втрати клієнтів рекомендуємо вже сьогодні потурбуватися про те, щоб сайт мав адаптивний дизайн. Для цього телефонуйте в «Фенікс Індастрі» за номером телефону +380672437709. Професійні дизайнери та програмісти нашої компанії зроблять якісний адаптивний дизайн, який на 100% буде доброзичливий пошуковій системі Google і буде врахований позитивно в подальшій видачі позицій сайту.

Уже багато великих українських компаній переконалися в професіоналізмі розробки адаптивного дизайну в нашій студії. Нижче можете побачити приклад адаптивного дизайну інтернет-магазину конструкторів Lego — detkamnado.com.ua

Фрагмент повної версії сайту

Фрагмент адаптивної версії сайту

Фахівці Goole заявляють, що 21 квітня запуск нового алгоритму суттєво вплине на мобільний пошук. Перевірити зручність перегляду на мобільних пристроях сайту можна на спеціальній сторінці від Google https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати
нам у месенджери: