Прощай Директ. Яндекс показав українським рекламодавцям справжню блокування сервісів

Дата публікації
26.05.2017
Переглядів
18410

Поки у всіх вітчизняних ЗМІ активно обговорюють блокування російських соціальних мереж, пошукової системи Яндекс, поштового сервісу mail.ru та інших ресурсів для рядових користувачів, у вебмайстрів і SEO-фахівців з'явився привід для занепокоєння. Відомий сервіс розміщення реклами Яндекс Директ відключив можливість створення облікових записів для України, а також перестав приймати оплату в гривні.

Якщо звичайні блокування доступу на рівні провайдерів можна обійти, використовуючи навіть безкоштовні віртуальні приватні мережі VPN, то тут все набагато складніше. Обмеження стали закономірною реакцією на введення санкцій проти Яндекса. Нагадаємо, що рахунки компанії в Україні заблоковані, київський офіс практично зупинив роботу, а сервіс втратив фізичну можливість приймати банківські платежі через українські банки.

Що робити і коли все запрацює?

За повідомленнями від представників команди Директа, в українських рекламодавців все ж залишилася можливість використовувати сервіс. Однак доведеться вдатися до послуг міжнародних онлайн рекламних агентств Яндекса, чиї офіси мають європейську, білоруську чи казахстанську «прописку». Розробники обіцяли поділитися з громадськістю дієвими схемами співробітництва в нових умовах, як тільки ситуація стабілізується та проясниться.   

Що ж стосується завислих платежів, які не встигли «впасти» на рахунок в особистому кабінеті користувача, в офіційному листі рекламодавцям сервіс рекомендує відправити запит на скасування транзакції безпосередньо в банк. Зазвичай банки повертають гроші за заявою в подібних ситуаціях. 

Популярное

Чому просування сайту не можна зупиняти?
Чому пауза може стати проблемою на всьому шляху розкрутки сайту? Що робити, щоб уникнути неприємностей, пов'язаних...
10.05.2022
Читать
ТОП-5 трендів SEO оптимізації сайтів у 2021 році
Алгоритми ранжирування пошукових систем щороку поліпшуються. В роботі алгоритму пошуку Google в 2021 році відбудуться...
12.05.2021
Читать
Унікальна торгова пропозиція (УТП) в маркетингу
Сучасний ринок наповнений великою кількістю пропозицій конкуруючих фірм. Для споживача це добре, тому що він може вибрати...
30.04.2021
Читать
Stop War in Ukraine!

Звертаємось до власників бізнесу, керівників, директорів, маркетологів та менеджерів.

В цей час дуже важливо підтримати економіку нашої країни, а зробити це можливо, якщо бізнеси будуть працювати. Ми не зупиняли роботу, та вже гарно розуміємо, що в цей час потрібні нові ідеї та рішення.

Разом до перемоги?

Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: