Інтернет-магазин для компанії Flagsystem Інтернет-магазин для компанії Flagsystem
Проект

Інтернет-магазин для компанії Flagsystem

ABOUT PROJECT
Завдання

Розробити інтернет-магазин для компанії Flagsystem, де покупець може замовити прапори, а також обладнання для їх монтажу та отримати повний спектр консультацій щодо підбору та купівлі продукції від виробника.

Implementation
Головна сторінка

Головна сторінка проекту реалізована у мінімалістичному дизайні. Потенційні клієнти одразу розуміють, що пропонує компанія, а також ознайомлюються із перевагами замовлення продукції в інтернет-магазині FlagSystem. Клієнт має можливість одразу перейти до каталогу продукції або ознайомитися з інформацією, яка надається далі по сторінці.

Каталог продукції

Каталог продукції пропонує до уваги покупця доступні для замовлення різновиду продукції. Це можуть бути прапори, флагштоки, системи монтажу, додаткові аксесуари і т.д. Відвідувач може ознайомитися з асортиментом і легко зробити вибір відповідно до його потреб.

Картка товару

Картка товару пропонує увазі покупця можливість вибору розміру прапора із переліку доступних варіантів, вартість, особливості продукції, а також фото/відео товару, що використовується у навколишньому середовищі. За будь-яких труднощів з вибором потенційний клієнт може замовити консультацію.

Каталог прапорів країн світу

При розробці проекту реалізовано каталог прапорів країн світу у зручному та наочному форматі. Відвідувач може швидко знайти потрібний йому варіант, використовуючи каталожне відображення або літерний фільтр.

OVERVIEW
Короткий огляд проекту

Виконаний проект повністю вирішує поставлене клієнтом завдання та коректно працює на будь-якому типі пристроїв. Перегляньте рівень адаптивності сайту або перейдіть до перегляду повноцінної версії за посиланням нижче.

Хочу схожий проект Дивитися проект
Desktop
Phone
Get in touch
Є ідея для проекту?
Напишіть нам
Если у вас есть идея для собственного проекта и вы хотите реализовать ее с нами, оставьте заявку и мы свяжемся с вами для обсуждения деталей.
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Ми отримали вашу заявку
Давайте обговорювати
Поля з * є обов'язковими для заповнення
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Замовити проект
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери:
Перезвоните мне
Поля з * є обов'язковими для заповнення
або
Ви також можете написати нам у месенджери: